خرید ارز دیجیتال دوج سئو | فروش ارز دیجیتال DOGECEO | قیمت دوج سئو

دوج سئو

DOGECEO - DOGECEO
0تتر
18.34%

قیمت دوج سئو

0تومان
(12,153)

حجم معاملات دوج سئو

424,454,225تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره دوج سئو

دوج سئو یک میم کوین کامیونیتی محور است که قصد دارد نقش مهمی را در زندگی روزمره افراد در سراسر جهان بازی کند. این میم کوین می‌خواهد شرایطی را فراهم کند که مردم بتوانند به سرویس‌های مالی به صورت غیرمتمرکز و امن دسترسی داشته باشند و ثروت و قدرت را به مردم بازگرداند. توکن بومی این میم کوین با نماد DOGECEO در بازار ارزهای دیجیتال معامله می‌شود. این میم کوین سعی کرده با الهام از میم کوین محبوب دوج کوین، در دنیای ارزهای دیجیتال اعتبار کسب کند. کاربران با هولد کردن توکن دوج سئو می‌توانند تا ۴ درصد پاداش بگیرند. ۴ درصد از کل عرضه این توکن نیز به مارکتینگ و توسعه پلتفرم اختصاص داده می‌شود. ۲ درصد از توکن‌ها نیز سوزانده می‌شوند یا بازخرید می‌شوند. کل عرضه این ارز دیجیتال ۴۲۰ کوادریلیون است.

خرید دوج سئو

ارز دیجیتال دوج سئو یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید دوج سئو به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید دوج سئو خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید دوج سئو در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید دوج سئو خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه دوج سئو خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش دوج سئو

فروش دوج سئو در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش دوج سئو، مقدار دوج سئو مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش دوج سئو در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش دوج سئو در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل دوج سئو

خرید و فروش دوج سئو در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید دوج سئو خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل دوج سئو به تتر، نیاز نیست که ابتدا دوج سئو خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، دوج سئو خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل دوج سئو بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول دوج سئو

برای ذخیره دوج سئو، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از دوج سئو شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری دوج سئو مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی دوج سئو است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری دوج سئو نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه دوج سئو خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت دوج سئو

قیمت دوج سئو در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی دوج سئو تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت دوج سئو، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه دوج سئو قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت دوج سئو و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت دوج سئو را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی دوج سئو را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه دوج سئو

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه دوج سئو دارند

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023