خرید ارز دیجیتال دوج بلو | فروش میم کوین Doge Blue | قیمت لحظه‌ای دوج بلو

دوج بلو

DOGEBLUE - Doge Blue
0تتر
3.291%

قیمت دوج بلو

0.000366تومان
(16,931)

حجم معاملات دوج بلو

223,794,616تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0.000726تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0.000323تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره دوج بلو

دوج بلو یک میم کوین از خانواده میم کوین محبوب دوج کوین است. این دوج تازه لوگوی خود را به نحوی طراحی کرده است که با لوگوی شبکه اجتماعی توئیتر همخوانی داشته باشد. میم کوین دوج بلو قصد دارد یک کامیونیتی غیرمتمرکز ایجاد کند که از طراحان مختلفی تشکیل شده است و طراحان در این کامیونیتی می‌توانند برای خلاقیتشان پاداش بگیرند. اکوسیستم میم کوین دوج بلو قصد دارد به طراحان کمک کند تا پتانسیل‌های خود را نشان دهند. طراحان می‌توانند طراحی‌های خود را به صورت ان اف تی دربیاورند و در بازار ان اف تی اوپن سی برای خرید و فروش ارائه دهند. تمام پولی که بابت فروش این ان اف تی‌ها به دست می‌آید برای بازخرید میم کوین Doge Blue به کار می‌رود تا ارزش آن افزایش پیدا کند. توکن بومی دوج بلو با نماد DOGEBLUE در بازار معامله می‌شود و توکنومیک آن به شکل زیر است:

  • ۳۰ درصد در پیش فروش
  • ۱۸ درصد نقدینگی
  • ۲۰ درصد پاداش استیکینگ
  • ۵ درصد پاداش رای دادن در شبکه
  • ۵ درصد برای لیست کردن در صرافی های متمرکز
  • ۲ درصد برای توکن سوزی
  • ۱۰ درصد دائوی دوج بلو

 

خرید دوج بلو

ارز دیجیتال دوج بلو یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید دوج بلو به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید دوج بلو خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید دوج بلو در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید دوج بلو خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه دوج بلو خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش دوج بلو

فروش دوج بلو در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش دوج بلو، مقدار دوج بلو مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش دوج بلو در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش دوج بلو در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل دوج بلو

خرید و فروش دوج بلو در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید دوج بلو خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل دوج بلو به تتر، نیاز نیست که ابتدا دوج بلو خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، دوج بلو خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل دوج بلو بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول دوج بلو

برای ذخیره دوج بلو، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از دوج بلو شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری دوج بلو مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی دوج بلو است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری دوج بلو نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه دوج بلو خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت دوج بلو

قیمت دوج بلو در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی دوج بلو تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت دوج بلو، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه دوج بلو قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت دوج بلو و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت دوج بلو را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی دوج بلو را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه دوج بلو

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه دوج بلو دارند

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023