فروش ارز دیجیتال DKA | خرید رمز ارز DKargo | قیمت لحظه‌ای دی کارگو

دی کارگو

DKA - DKargo
0.01949تتر
2.59%

قیمت دی کارگو

1,163.553تومان
(27,221)

حجم معاملات دی کارگو

188,889,101تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
1,239.372تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
1,155.792تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره دی کارگو

ارز دیجیتال DKA توکن کاربردی پروژه dKargo است که روی صنعت لجیستیک تمرکز دارد. لجستیک را می‌توان مدیریت نحوه‌ی تامین، ذخیره و حمل منابع به مقصد نهایی‌ دانست. دی کارگو از فناوری بلاک چین برای حل برخی چالش‌های صنعت لجیستیک استفاده می‌کند. برای مثال یکی از مشکلات نبود اعتماد بین افراد حاضر در صنعت است و دی کارگو تلاش دارد یک شبکه مبتنی بر همکاری را بین این افراد پراکنده ایجاد کند. این پروژه با کمک فناوری بلاک چین و اقتصاد توکنی، اطلاعات قابل اعتمادی را به افراد درگیر در این صنعت ارائه دهد. این اطلاعات می‌توانند ارزش بسیار زیادی برای صنایع مختلفی مرتبط با لجیستیک داشته باشند. کاربران dKargo می‌توانند این اطلاعات را به فروش بگذارند و صنایع دیگر می‌توانند این داده‌ها را با پرداخت ارز دیجیتال دی کارگو Dka خریداری کنند. به علاوه، dKargo ارتباط بین مشارکت‌کنندگان را بهبود دهد و خدمات لجیسیتک مبتنی بر وب۳ را ارائه دهد. ارز دیجیتال DKA که بر اساس استاندارد ERC20 ساخته شده است، یک توکن ضدتورمی با سقف عرضه محدود به ۵ میلیارد توکن است. از این توکن برای خرید و فروش خدمات روی دی کارگو استفاده می‌شود. کارمزد تراکنش‌ها نیز با ارز دیجیتال Dka پرداخت می‌شود.

خرید دی کارگو

ارز دیجیتال دی کارگو یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید دی کارگو به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید دی کارگو خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید دی کارگو در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید دی کارگو خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه دی کارگو خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش دی کارگو

فروش دی کارگو در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش دی کارگو، مقدار دی کارگو مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش دی کارگو در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش دی کارگو در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل دی کارگو

خرید و فروش دی کارگو در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید دی کارگو خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل دی کارگو به تتر، نیاز نیست که ابتدا دی کارگو خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، دی کارگو خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل دی کارگو بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول دی کارگو

برای ذخیره دی کارگو، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از دی کارگو شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری دی کارگو مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی دی کارگو است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری دی کارگو نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه دی کارگو خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت دی کارگو

قیمت دی کارگو در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی دی کارگو تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت دی کارگو، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه دی کارگو قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت دی کارگو و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت دی کارگو را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی دی کارگو را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه دی کارگو

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه دی کارگو دارند

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023