خرید Dione Protocol | فروش ارز دیجیتال دیون پروتکل DIONE

دیون پروتکل

DIONE - Dione Protocol
0.014373تتر
3.86%

قیمت دیون پروتکل

814.9717تومان
(24,891)

حجم معاملات دیون پروتکل

27,328,896,120تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
858.2168تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
774.3065تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره دیون پروتکل

ارز دیجیتال دیون، توکن بومی پلتفرم دیون پروتکل است. پلتفرم Dione Protocol می‌خواهد اکوسیستمی به وجود بیاورد که در آن دسترسی کاربران و عموم مردم به توکن‌های غیرمتمرکز و ارزهای دیجیتال آسان شود. ارز دیجیتال دیون قصد دارد فاصله میان دنیای واقعی و دنیای دیفای را از بین ببرد و اکوسیستمی ایجاد کند که توسط انرژی‌های تجدیدپذیر توسعه پیدا می‌کند. برای پلتفرم دیون پروتکل،‌ مردم نقش مهمی دارند و در مرکز توجه هستند. این پلتفرم قصد دارد یک کامیونیتی برای دنیای غیرمتمرکز در آینده ایجاد کند. توکن بومی ارز دیجیتال Dione Protocol با نماد DIONE در بازار ارزهای دیجیتال معامله می‌شود. این توکن دارای محدودیت عرضه ۱۰ میلیارد عددی است و در ماه آگوست سال ۲۰۲۲ وارد بازار ارزهای دیجیتال شده است. اکوسیستم دیون پروتکل از سه محصول اصلی تشکیل شده است. اولی کیف پول دیون است که کاربران می‌توانند دارایی‌های دیجیتالی خود را به صورتی امن در آن نگهداری کنند. دیون سواپ محصول بعدی این پلتفرم است که یک پلتفرم مبادله ارزها به صورت کراس چینی است و راهکارهای ساده‌ای را برای مبادله ارزهای دیجیتال ارائه داده است. در آخر بلاک چین دیون است که یک پروتکل غیرمتمرکز است و به کاربران خود امکان می‌دهد تا معاملاتی امن و بهینه داشته باشند.

خرید دیون پروتکل

ارز دیجیتال دیون پروتکل یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید دیون پروتکل به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید دیون پروتکل خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید دیون پروتکل در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید دیون پروتکل خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه دیون پروتکل خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش دیون پروتکل

فروش دیون پروتکل در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش دیون پروتکل، مقدار دیون پروتکل مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش دیون پروتکل در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش دیون پروتکل در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل دیون پروتکل

خرید و فروش دیون پروتکل در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید دیون پروتکل خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل دیون پروتکل به تتر، نیاز نیست که ابتدا دیون پروتکل خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، دیون پروتکل خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل دیون پروتکل بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول دیون پروتکل

برای ذخیره دیون پروتکل، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از دیون پروتکل شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری دیون پروتکل مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی دیون پروتکل است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری دیون پروتکل نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه دیون پروتکل خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت دیون پروتکل

قیمت دیون پروتکل در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی دیون پروتکل تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت دیون پروتکل، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه دیون پروتکل قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت دیون پروتکل و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت دیون پروتکل را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی دیون پروتکل را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023