خرید دایناسور DINOS | فروش ارز دیجیتال DINOS به همراه قیمت لحظه‌ای

دایناسور

DINOS - Dinosaur
0تتر
95.44%

قیمت دایناسور

0.000075تومان
(4,975)

حجم معاملات دایناسور

1,174,342تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0.001658تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0.000075تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره دایناسور

در مورد توکن‌هایی که نام‌گذاری شده‌اند بر اساس دایناسورها، مانند "دایناسور" (DINOS)، این مفهوم به منظور نماد‌سازی و ارتباط دادن جنبه‌های مربوط به صدور آن‌ها، توانایی‌ها و ویژگی‌های رشد تکاملی به کار می‌رود. با بهره‌گیری از تصویر قدیمی و پیش‌تاریخی دایناسورها، این توکن‌ها در پی آن هستند تا قدرت، شکوه و اهمیت تکاملی این موجودات باستانی را در خود منعکس کنند. انتخاب دایناسورها به عنوان یک موتیف نشان‌دهنده نیت آن‌ها برای نمایش استحکام و پتانسیل برای توسعه و سازگاری درازمدت در فضای ارز دیجیتال است. همانطور که دایناسورها با حضور قدرتمند و سازگاری‌شان دوران خود را تسلط دادند، این توکن‌ها نیز در پی آن هستند تا ویژگی‌های مشابهی را در دنیای رمزارزها منعکس کنند. آن‌ها پیام استقامت و تکامل مداوم را منتقل می‌کنند و نشان‌دهنده توانایی توکن برای مقابله با چالش‌ها و سازگاری با تغییرات هستند. علاوه بر این، ارتباط با دایناسورها ممکن است به معنای بقای زمانی و انعطاف‌پذیری باشد، که نشان می‌دهد این توکن برای ماندگاری و تکامل در طول زمان در منظره پویای مالی دیجیتال ساخته شده است.

خرید دایناسور

ارز دیجیتال دایناسور یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید دایناسور به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید دایناسور خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید دایناسور در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید دایناسور خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه دایناسور خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش دایناسور

فروش دایناسور در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش دایناسور، مقدار دایناسور مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش دایناسور در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش دایناسور در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل دایناسور

خرید و فروش دایناسور در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید دایناسور خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل دایناسور به تتر، نیاز نیست که ابتدا دایناسور خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، دایناسور خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل دایناسور بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول دایناسور

برای ذخیره دایناسور، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از دایناسور شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری دایناسور مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی دایناسور است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری دایناسور نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه دایناسور خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت دایناسور

قیمت دایناسور در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی دایناسور تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت دایناسور، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه دایناسور قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت دایناسور و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت دایناسور را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی دایناسور را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023