خرید ارز دیجیتال Digitalcoin | فروش ارز دیجیتال دیجیتال کوین | قیمت لحظه‌ای DGC

دیجیتال کوین

DGC - Digitalcoin
0.000314تتر
39.39%

قیمت دیجیتال کوین

18.9028تومان
(25,966)

حجم معاملات دیجیتال کوین

531,332,086تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
31.31002تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
15.4714تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره دیجیتال کوین

دیجیتال کوین یک سیستم پرداختی جهانی است که به کاربران امکان می‌دهد تا به صورت ناشناس و لحظه‌ای پرداخت‌های خود را انجام دهند یا به سراسر جهان پول منتقل کنند. دیجیتال کوین از تکنولوژي پرداختی فرد به فرد استفاده می‌کند و هیچ نهاد مرکزی آن را کنترل نمی‌کند. تمام تراکنش‌ها و حساب‌ها توسط شبکه کنترل و مدیریت می‌شوند. ارز دیجیتال دیجیتال کوین از مکانیزم اجماع اثبات کار استفاده می‌کند یعنی توکن‌های جدید ماین می‌شوند. Digitalcoin با نماد DGC در بازار ارزهای دیجیتال معامله می‌شود. عرضه این ارز دیجیتال محدود است و کل عرضه آن حدود ۴۱ میلیون توکن است. توکن DGC در ماه ژوئن سال ۲۰۱۳ وارد بازار ارزهای دیجیتال شده و یکی از اولین ارزهای دیجیتال حتی قبل از اتریوم است. قیمت اولیه این توکن ۰.۰۴ دلار بوده است. ارز دیجیتال Digitalcoin به گونه‌ای طراحی شده است که برای انتقال دارایی به صورتی سریع و مطمئن کاملا مناسب است. علاوه بر این می‌توان از دیجیتال کوین برای خرید و فروش کالاهای مختلف درست مثل ارزهای فیات استفاده کرد. کاربران در استفاده از دیجیتال کوین هیج محدودیتی ندارند و می‌توانند بدون توجه به قوانین کشورهای مخلتف ارزهای خود را انتقال دهند. از طرف دیگر این ارز دیجیتال قابل تبدیل به ارزهای دیگر مانند دلار، یورو، یوان و دیگر ارزهای فیات است.

خرید دیجیتال کوین

ارز دیجیتال دیجیتال کوین یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید دیجیتال کوین به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید دیجیتال کوین خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید دیجیتال کوین در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید دیجیتال کوین خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه دیجیتال کوین خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش دیجیتال کوین

فروش دیجیتال کوین در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش دیجیتال کوین، مقدار دیجیتال کوین مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش دیجیتال کوین در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش دیجیتال کوین در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل دیجیتال کوین

خرید و فروش دیجیتال کوین در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید دیجیتال کوین خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل دیجیتال کوین به تتر، نیاز نیست که ابتدا دیجیتال کوین خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، دیجیتال کوین خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل دیجیتال کوین بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول دیجیتال کوین

برای ذخیره دیجیتال کوین، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از دیجیتال کوین شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری دیجیتال کوین مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی دیجیتال کوین است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری دیجیتال کوین نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه دیجیتال کوین خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت دیجیتال کوین

قیمت دیجیتال کوین در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی دیجیتال کوین تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت دیجیتال کوین، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه دیجیتال کوین قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت دیجیتال کوین و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت دیجیتال کوین را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی دیجیتال کوین را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023