فروش سریع و خرید ارز دیجیتال DGH | قیمت روز دیجی هلث | نگهداری Digihealth

دیجی هلث

DGH - Digihealth
0.00676تتر
8.027%

قیمت خرید دیجی هلث

قیمت فروش دیجی هلث

352.872تومان
349.492تومان
(5,414)

حجم معاملات دیجی هلث

6,678,573,630تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
562.2984تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
352.872تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۰۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره دیجی هلث

DGH با نماد DGH یکی از انواع ارزهای دیجیتال است

خرید دیجی هلث

ارز دیجیتال دیجی هلث یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید دیجی هلث به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید دیجی هلث خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید دیجی هلث در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید دیجی هلث خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه دیجی هلث خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش دیجی هلث

فروش دیجی هلث در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش دیجی هلث، مقدار دیجی هلث مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش دیجی هلث در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش دیجی هلث در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل دیجی هلث

خرید و فروش دیجی هلث در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید دیجی هلث خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل دیجی هلث به تتر، نیاز نیست که ابتدا دیجی هلث خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، دیجی هلث خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل دیجی هلث بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول دیجی هلث

برای ذخیره دیجی هلث، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از دیجی هلث شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری دیجی هلث مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی دیجی هلث است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری دیجی هلث نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه دیجی هلث خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت دیجی هلث

قیمت دیجی هلث در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی دیجی هلث تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت دیجی هلث، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه دیجی هلث قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت دیجی هلث و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت دیجی هلث را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی دیجی هلث را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023