نگهداری و خرید لحظه‌ای DHP | فروش ارز دیجیتال DHP | قیمت لحظه‌ای دی هلث dHealth

دی هلث

DHP - dHealth
0.002475تتر
7.164%

قیمت دی هلث

143.7975تومان
(25,271)

حجم معاملات دی هلث

8,504,103,340تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
160.1817تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
135.6635تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره دی هلث

دی هلث یا سلامتی غیرمتمرکز نوآوری تازه‌ای در دنیای ارز دیجیتال و بلاک چین است. این حوزه به تراکنش‌هایی گفته می‌شود که اکوسیستم درمان را به صورت غیرمتمرکز مدیریت می‌کند. با استفاده از تکنولوژی بلاک چین، بیماران و دکترها می‌توانند بدون واسطه و به صورتی شفاف به درمان بپردازند و بهینه‌تر عمل کنند. پلتفرم ارز دیجیتال dHealth یک راه حل تازه در برابر نظام پزشکی و درمان کنترل شده و متمرکز ارائه می‌کند. این راه حل تازه‌ از طریق امکانات زیر فراهم شده است:

  • dHealth دارای توکن ارز دیجیتال مخصوص خود است.
  • تمام تراکنش‌ها را می‌توان به صورتی شفاف و قابل دسترسی دنبال کرد.
  • اطلاعات و تراکنش‌ها همیشه پایدار و ثابت هستند و این مساله امنیت شبکه را تامین می‌کند.
  • تمام قراردادها با قرارداد هوشمند نوشته می‌شوند و در نتیجه غیرمتمرکز و اتوماتیک هستند.

توکن بومی این شبکه توکن DHP نام دارد که مخفف Digital Health Point است. این توکن یک توکن کاربردی و پرداختی است و کارمزدها در شبکه دی هلث از طریق این توکن پرداخت می‌شود. حدود یک میلیارد توکن دی هلث عرضه شده است و یک میلیارد توکن دیگر نیز به عنوان پاداش استیکینگ وارد بازار خواهد شد.

 

خرید دی هلث

ارز دیجیتال دی هلث یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید دی هلث به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید دی هلث خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید دی هلث در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید دی هلث خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه دی هلث خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش دی هلث

فروش دی هلث در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش دی هلث، مقدار دی هلث مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش دی هلث در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش دی هلث در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل دی هلث

خرید و فروش دی هلث در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید دی هلث خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل دی هلث به تتر، نیاز نیست که ابتدا دی هلث خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، دی هلث خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل دی هلث بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول دی هلث

برای ذخیره دی هلث، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از دی هلث شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری دی هلث مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی دی هلث است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری دی هلث نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه دی هلث خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت دی هلث

قیمت دی هلث در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی دی هلث تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت دی هلث، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه دی هلث قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت دی هلث و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت دی هلث را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی دی هلث را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023