خرید و فروش ارز دیجیتال Dfyn Network	| قیمت لحظه‌ای ارز دیجیتال DFYN

Dfyn نتورک

DFYN - Dfyn Network
0.020664تتر
6.72%

قیمت Dfyn نتورک

1,382.421تومان
(23,216)

حجم معاملات Dfyn نتورک

1,123,372,258تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
1,485.849تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
1,338.133تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره Dfyn نتورک

دیفین نتورک یک صرافی غیرمتمرکز با بازارساز خودکار است. پلتفرم تریدینگ غیرمتمرکز Dfyn Network نقدینگی را روی بلاک چین‌های مختلفی فراهم می‌کند و امکان تبادل ارزهای دیجیتال را به صورت کراس چینی و چند زنجیره‌ای فراهم می‌آورد. Dfyn Network توانسته به صورتی کاملا بهینه مکانیزم بازارساز را در اکوسیستم خود اجرا کند و یک پلتفرم کراس چینی برای تبادل ارزهای دیجیتال به وجود بیاورد. این قابلیت چندزنجیره‌ای به کاربران امکان می‌دهد تا به نقدینگی ارزی روی بلاک چین‌های مختلفی دسترسی داشته باشند و بتوانند دارایی‌های خود را روی بلاک چین‌های مختلفی و تنها با یک برنامه و پلتفرم معامله کنند. در پلتفرم تریدینگی غیرمتمرکز Dfyn Network امکان تبادل و معامله ارزها و دارایی‌های دیجیتالی بزرگی مانند بیت کوین، اتریوم، ادا و ... نیز امکان‌پذیر است. توکن بومی این شبکه توکن DFYN نام دارد که در ماه می سال ۲۰۲۱ وارد بازار شده است. قیمت اولیه این توکن ۰.۹۶۲ دلار بوده است. این توکن دارای سقف عرضه است و تنها ۲۵۰ میلیون عدد از آن وارد بازار خواهد شد.

خرید Dfyn نتورک

ارز دیجیتال Dfyn نتورک یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید Dfyn نتورک به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید Dfyn نتورک خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید Dfyn نتورک در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید Dfyn نتورک خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه Dfyn نتورک خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش Dfyn نتورک

فروش Dfyn نتورک در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش Dfyn نتورک، مقدار Dfyn نتورک مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش Dfyn نتورک در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش Dfyn نتورک در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل Dfyn نتورک

خرید و فروش Dfyn نتورک در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید Dfyn نتورک خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل Dfyn نتورک به تتر، نیاز نیست که ابتدا Dfyn نتورک خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، Dfyn نتورک خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل Dfyn نتورک بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول Dfyn نتورک

برای ذخیره Dfyn نتورک، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از Dfyn نتورک شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری Dfyn نتورک مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی Dfyn نتورک است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری Dfyn نتورک نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه Dfyn نتورک خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت Dfyn نتورک

قیمت Dfyn نتورک در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی Dfyn نتورک تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت Dfyn نتورک، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه Dfyn نتورک قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت Dfyn نتورک و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت Dfyn نتورک را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی Dfyn نتورک را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023