خرید YFII2 YFII2 | فروش ارز دیجیتال YFII2 به همراه قیمت لحظه‌ای

دیفای مانی ۲.۰

YFII2 - DFI.money2.0
0.000082تتر
12.449%

قیمت دیفای مانی ۲.۰

4.87446تومان
(17,697)

حجم معاملات دیفای مانی ۲.۰

666,144,756تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
13.88213تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
3.13697تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره دیفای مانی ۲.۰

YFII2 با نماد YFII2 یکی از انواع ارزهای دیجیتال است.

خرید دیفای مانی ۲.۰

ارز دیجیتال دیفای مانی ۲.۰ یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید دیفای مانی ۲.۰ به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید دیفای مانی ۲.۰ خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید دیفای مانی ۲.۰ در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید دیفای مانی ۲.۰ خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه دیفای مانی ۲.۰ خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش دیفای مانی ۲.۰

فروش دیفای مانی ۲.۰ در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش دیفای مانی ۲.۰، مقدار دیفای مانی ۲.۰ مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش دیفای مانی ۲.۰ در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش دیفای مانی ۲.۰ در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل دیفای مانی ۲.۰

خرید و فروش دیفای مانی ۲.۰ در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید دیفای مانی ۲.۰ خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل دیفای مانی ۲.۰ به تتر، نیاز نیست که ابتدا دیفای مانی ۲.۰ خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، دیفای مانی ۲.۰ خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل دیفای مانی ۲.۰ بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول دیفای مانی ۲.۰

برای ذخیره دیفای مانی ۲.۰، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از دیفای مانی ۲.۰ شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری دیفای مانی ۲.۰ مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی دیفای مانی ۲.۰ است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری دیفای مانی ۲.۰ نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه دیفای مانی ۲.۰ خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت دیفای مانی ۲.۰

قیمت دیفای مانی ۲.۰ در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی دیفای مانی ۲.۰ تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت دیفای مانی ۲.۰، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه دیفای مانی ۲.۰ قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت دیفای مانی ۲.۰ و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت دیفای مانی ۲.۰ را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی دیفای مانی ۲.۰ را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023