خرید ارز دیجیتال DeVolution | فروش ارز دیجیتال دولوشن | قیمت لحظه‌ای DEVO

دوولوشن

DEVO - DeVolution
0.0025تتر
6.227%

قیمت دوولوشن

167.5تومان
(24,295)

حجم معاملات دوولوشن

15,335,486تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
201تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
167.5تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره دوولوشن

دولوشن یک بازی ان اف تی است و بازیکنان می‌توانند با بازی کردن درآمد کسب کنند. صنعت بازی‌های ویدئویی در سال‌های گذشته توانسته رشد و توسعه زیادی داشته باشد و بازی‌های بلاک چینی در حال تحول این صنعت هستند. با کمک تکنولوژی بلاک چین، کاربران می‌توانند دارایی‌های دیجیتالی خود را در درون بازی به دارایی‌هایی واقعی و فیزیکی تبدیل کنند و به معامله و کسب سود بپردازند. اقلام درون بازی به صورت ان اف تی به مالکیت کاربران و بازیکنان درمی‌آیند و کاربران می‌توانند آنها را خرید و فروش کنند. همچنین با توکن‌هایی که در درون بازی نصیب آنها می‌شود امکان ترید و معامله هم در درون بازی و هم بیرون از آن وجود دارد. بازی بلاک چینی DeVolution نیز یک بازی جذاب و بلاک چینی است که گیم پلی زیبایی دارد و امکانات زیادی را در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد. توکن بومی بازی دولوشن با نماد DEVO در بازار ارزهای دیجیتال معامله می‌شود و کل عرضه آن یک میلیارد عدد است. این توکن روی بلاک چین بایننس قرار دارد و در ماه نوامبر سال ۲۰۲۱ وارد بازار ارزهای دیجیتال شده است.

خرید دوولوشن

ارز دیجیتال دوولوشن یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید دوولوشن به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید دوولوشن خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید دوولوشن در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید دوولوشن خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه دوولوشن خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش دوولوشن

فروش دوولوشن در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش دوولوشن، مقدار دوولوشن مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش دوولوشن در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش دوولوشن در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل دوولوشن

خرید و فروش دوولوشن در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید دوولوشن خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل دوولوشن به تتر، نیاز نیست که ابتدا دوولوشن خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، دوولوشن خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل دوولوشن بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول دوولوشن

برای ذخیره دوولوشن، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از دوولوشن شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری دوولوشن مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی دوولوشن است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری دوولوشن نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه دوولوشن خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت دوولوشن

قیمت دوولوشن در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی دوولوشن تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت دوولوشن، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه دوولوشن قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت دوولوشن و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت دوولوشن را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی دوولوشن را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023