قیمت لحظه‌ای دویتا گلوبال LIFEX | خرید و فروش DEVITA Global

دویتا گلوبال

LIFEX - DEVITA Global
0تتر
0%

قیمت خرید دویتا گلوبال

قیمت فروش دویتا گلوبال

0تومان
0تومان
(5,103)

حجم معاملات دویتا گلوبال

0تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۰۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره دویتا گلوبال

ارز دیجیتال LIFEX یا LIFE توکن بومی پلتفرمی به نام دویتا گلوبال است که هدف آن متحول کردن صنعت حیوانات خانگی است. برای رسیدن به این هدف Devita Global به صاحبان حیوانات خانگی و دامپزشکان این امکان را می‌دهد که کنترل کاملی بر داده‌هایشان داشته باشند. دویتا گلوبال یک سیستم شناسایی منحصر به فرد برای حیوانات خانگی و صاحبان آنها ایجاد کرده است. همچنین پایگاه داده‌ای برای نگهداری سوابق سلامت حیوانات خانگی وجود دارد که دسترسی آسانی دارد و راه را برای بهبود مراقبت‌های سلامت از حیوانات خانگی هموار می‌کند. محصول دیگر دویتا گلوبال یک بازار خرید و فروش داده است که از فناوری NFT برای نمایندگی داده‌ها استفاده می‌کند. دویتا گلوبال با تسهیل مدیریت امن و کارآمد داده‌ها، علاوه بر ساده سازی تبادل اطلاعات حیوانات خانگی، جامعه صاحبان حیوانات خانگی را آگاه‌تر می‌کند. مشارکت کاربران در بخش‌های مختلف این پلتفرم با استفاده از ارز دیجیتال Lifex به عنوان مشوق ترغیب خواهد شد. خرید و فروش داده‌ها نیز با ارز دیجیتال LIFEX امکان‌پذیر می‌شود. ارز دیجیتال lifex بر اساس استاندارد ERC20 اتریوم ساخته شده است و یک توکن ضد تورمی است که مجموع کل عرضه آن به ۱۰۰ میلیون توکن محدود شده است. قیمت life در زمان ورود به بازار ارزهای دیجیتال ۰.۲۴ دلار بود.

 

خرید دویتا گلوبال

ارز دیجیتال دویتا گلوبال یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید دویتا گلوبال به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید دویتا گلوبال خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید دویتا گلوبال در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید دویتا گلوبال خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه دویتا گلوبال خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش دویتا گلوبال

فروش دویتا گلوبال در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش دویتا گلوبال، مقدار دویتا گلوبال مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش دویتا گلوبال در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش دویتا گلوبال در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل دویتا گلوبال

خرید و فروش دویتا گلوبال در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید دویتا گلوبال خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل دویتا گلوبال به تتر، نیاز نیست که ابتدا دویتا گلوبال خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، دویتا گلوبال خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل دویتا گلوبال بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول دویتا گلوبال

برای ذخیره دویتا گلوبال، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از دویتا گلوبال شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری دویتا گلوبال مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی دویتا گلوبال است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری دویتا گلوبال نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه دویتا گلوبال خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت دویتا گلوبال

قیمت دویتا گلوبال در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی دویتا گلوبال تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت دویتا گلوبال، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه دویتا گلوبال قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت دویتا گلوبال و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت دویتا گلوبال را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی دویتا گلوبال را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023