فروش دئوس فایننس | خرید ارز دیجیتال DEUS Finance | قیمت لحظه‌ای DEUS

دئوس فایننس

DEUS - DEUS Finance
28.77تتر
5.33%

قیمت دئوس فایننس

1,625,505تومان
(24,494)

حجم معاملات دئوس فایننس

543,223,778تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
1,717,035تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
1,613,640تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره دئوس فایننس

ارز دیجیتال Deus توکن کاربردی پروژه‌ای به نام DEUS Finance است که یک بازار غیر متمرکز برای ارائه خدمات مالی است. این پروژه زیرساخت‌‌های لازم برای خلق ابزارهای مالی را در اختیار دیگران قرار می‌دهد. این ابزارهای مالی شامل پلتفرم‌های معامله سهام مصنوعی، معاملات آپشن، معامله فیوچرز و... است. طبق وایت پیپر پروژه، دئوس یک سیستم قراردادی دوجانبه و همتا به همتا است که امکان معامله بی‌واسطه مشتقات بین دو طرف را فراهم می‌کند. این قراردادها مطمئن، ممیزی شده و آماده استفاده هستند. از آن سو، مشتقات به رشد اقتصادی بازار ارزهای دیجیتال کمک می‌کنند و ریسک سرمایه گذاران را کاهش می‌دهند که اهمیت زیادی در جذب سرمایه گذاران دارد. ارز دیجیتال دئوس توکن کاربردی اکوسیستم دئوس فایننس است که به عنوان ارز حاکمیتی آن نیز استفاده می‌شود. هولدرهای Deus می‌توانند با حق رای خود در توسعه پروژه و مسیر آتی آن مشارکت داشته باشند. ارز دیجیتال دئوس در واقع کسری از استیبل کوین DEI را تشکیل می‌دهد که به عنوان پشتیبان توکن DEUS عمل می‌کنند. از جمله روش‌های کسب سود از طریق ارز دیجیتال Deus تامین نقدینگی و دریافت پاداش در مقابل این کار است. ارز DEUS توکنی با سقف عرضه ۸۰۰ هزار توکن است و قیمت خرید و فروش  آن در زمان ورود به بازار ۶۹.۱۵ دلار است.

 

خرید دئوس فایننس

ارز دیجیتال دئوس فایننس یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید دئوس فایننس به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید دئوس فایننس خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید دئوس فایننس در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید دئوس فایننس خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه دئوس فایننس خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش دئوس فایننس

فروش دئوس فایننس در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش دئوس فایننس، مقدار دئوس فایننس مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش دئوس فایننس در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش دئوس فایننس در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل دئوس فایننس

خرید و فروش دئوس فایننس در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید دئوس فایننس خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل دئوس فایننس به تتر، نیاز نیست که ابتدا دئوس فایننس خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، دئوس فایننس خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل دئوس فایننس بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول دئوس فایننس

برای ذخیره دئوس فایننس، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از دئوس فایننس شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری دئوس فایننس مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی دئوس فایننس است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری دئوس فایننس نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه دئوس فایننس خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت دئوس فایننس

قیمت دئوس فایننس در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی دئوس فایننس تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت دئوس فایننس، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه دئوس فایننس قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت دئوس فایننس و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت دئوس فایننس را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی دئوس فایننس را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023