خرید دمر نتورک DMR | فروش ارز دیجیتال DMR به همراه قیمت لحظه‌ای

دمر نتورک

DMR - DeMR Network
0.000518تتر
7.82%

قیمت دمر نتورک

29.67567تومان
(2,511)

حجم معاملات دمر نتورک

1,893,990,178تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
33.07929تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
27.30918تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره دمر نتورک

DeMR چیست؟

DeMR یک شبکه زیرساخت واقعیت ترکیبی (MR) غیرمتمرکز (MR-DePIN) است که بر روی زنجیره Solana ساخته شده است. کاربران می‌توانند با استفاده از یک معماری همزمانی توزیع‌شده غیرمتمرکز و زیرساخت Web3 که به کاربران جهانی قابل دسترسی است، به ساخت صحنه‌های فضایی MR، ساخت زیرساخت‌ها و ارائه خدمات برای برنامه‌های گسترده MR بپردازند.

با بهره‌گیری از فناوری محاسبات فضایی MR و AI، DeMR هدف دارد که اکوسیستم برنامه‌های MR را به‌طور کامل متصل و غیرمتمرکز کند و سناریوهای هم‌زیستی مجازی و واقعی را تقویت کند. دنیای دیجیتال ایجاد شده توسط فناوری محاسبات فضایی MR و AI به افراد اجازه می‌دهد تا هر زمان و هر مکان در یک دنیای جدید زیبا از اتصال فضایی و هم‌زیستی واقعیت و مجازی غوطه‌ور شوند.

ویژگی‌های کلیدی DeMR:

 1. ساخت صحنه‌های فضایی MR:

  • کاربران می‌توانند صحنه‌های فضایی MR را ایجاد و مدیریت کنند.
 2. زیرساخت‌های غیرمتمرکز:

  • ارائه زیرساخت‌های مورد نیاز برای برنامه‌های گسترده MR از طریق یک معماری همزمانی توزیع‌شده غیرمتمرکز.
 3. محاسبات فضایی MR و AI:

  • بهره‌گیری از فناوری‌های پیشرفته محاسبات فضایی و هوش مصنوعی برای ایجاد دنیای دیجیتال هم‌زیستی واقعیت و مجازی.
 4. دسترسی جهانی:

  • زیرساخت Web3 که به کاربران جهانی امکان دسترسی به خدمات و برنامه‌های MR را می‌دهد.

هدف DeMR:

DeMR هدف دارد تا با ایجاد یک اکوسیستم برنامه‌های MR به‌طور کامل متصل و غیرمتمرکز، به کاربران اجازه دهد تا در هر زمان و هر مکان در دنیای جدید و زیبای اتصال فضایی و هم‌زیستی واقعیت و مجازی غوطه‌ور شوند.

خرید دمر نتورک

ارز دیجیتال دمر نتورک یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید دمر نتورک به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید دمر نتورک خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید دمر نتورک در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید دمر نتورک خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه دمر نتورک خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش دمر نتورک

فروش دمر نتورک در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش دمر نتورک، مقدار دمر نتورک مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش دمر نتورک در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش دمر نتورک در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل دمر نتورک

خرید و فروش دمر نتورک در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید دمر نتورک خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل دمر نتورک به تتر، نیاز نیست که ابتدا دمر نتورک خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، دمر نتورک خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل دمر نتورک بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول دمر نتورک

برای ذخیره دمر نتورک، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از دمر نتورک شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری دمر نتورک مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی دمر نتورک است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری دمر نتورک نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه دمر نتورک خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت دمر نتورک

قیمت دمر نتورک در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی دمر نتورک تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت دمر نتورک، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه دمر نتورک قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت دمر نتورک و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت دمر نتورک را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی دمر نتورک را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023