خرید ارز دیجیتال دجن زو | فروش و قیمت لحظه‌ای Degen Zoo

دجن زو

DZOO - Degen Zoo
0.004844تتر
1.21%

قیمت دجن زو

280.4676تومان
(19,782)

حجم معاملات دجن زو

1,219,929,094تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
281.8572تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
276.2409تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره دجن زو

حرص و طمع انسان‌ها برای استفاده هر چه بیشتر از منابع کره زمین باعث شده که هم این منابع رو به تمام شدن بروند و هم حیوانات زیادی در معرض انقراض قرار بگیرند. پروژه‌های خیرخواهانه زیادی در سراسر دنیا برای آگاهی بخشی و جلوگیری از فاجعه‌های بیشتر زیست محیطی توسط انسانها شروع به کار کرده‌اند. پروژه و بازی بلاک چینی دجن زو نیز به همین منظور به وجود آمده است. این بازی بلاک چینی قصد دارد محیطی واقعی را به تصویر بکشد که انسان‌ها چگونه با حرص و طمع خود باعث از میان رفتن حیوانات می‌شوند. بازی بلاک چینی Degen Zoo از یک توکن با نماد DZOO بهره می‌برد و کالکشن‌های ان اف تی از حیواناتی در آن وجود دارد که در حال انقراض هستند. بازیکنان در این بازی تشویق می‌شوند تا ان اف تی‌های خود را بسوزانند و حیوانات را درست مانند دنیای واقعی به سمت انقراض ببرند. در نتیجه با نتایج این اتفاق رو به رو خواهند شد و آگاهی بیشتری در این مورد کسب خواهند کرد

خرید دجن زو

ارز دیجیتال دجن زو یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید دجن زو به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید دجن زو خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید دجن زو در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید دجن زو خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه دجن زو خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش دجن زو

فروش دجن زو در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش دجن زو، مقدار دجن زو مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش دجن زو در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش دجن زو در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل دجن زو

خرید و فروش دجن زو در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید دجن زو خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل دجن زو به تتر، نیاز نیست که ابتدا دجن زو خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، دجن زو خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل دجن زو بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول دجن زو

برای ذخیره دجن زو، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از دجن زو شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری دجن زو مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی دجن زو است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری دجن زو نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه دجن زو خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت دجن زو

قیمت دجن زو در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی دجن زو تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت دجن زو، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه دجن زو قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت دجن زو و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت دجن زو را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی دجن زو را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه دجن زو

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه دجن زو دارند

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023