خرید ارزان Defina Finance | فروش و قیمت لحظه‌ای ارز دیجیتال دفینا فایننس FINA

دفینا فایننس

FINA - Defina Finance
0.002814تتر
0.21%

قیمت دفینا فایننس

181.7844تومان
(23,553)

حجم معاملات دفینا فایننس

1,762,386,965تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
184.8852تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
174.5492تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره دفینا فایننس

ارز دیجیتال FINA توکن بومی یک بازی درآمدزا به نام Defina Finance است که روی شبکه بایننس اسمارت چین (BSC) خلق شده است. این بازی عناصر دیفای (امور مالی غیر متمرکز) و NFT را با یکدیگر ترکیب می‌کند و به بازیکنان اجازه می‌دهد که دارایی‌هایی را که در حین بازی دفینا به دست می‌آورند در مالکیت خود داشته باشند و آنها را به پول تبدیل کنند. هدف دفینا این است که میلیون‌ها گیمر را به بلاک چین جذب کند و جامعه‌ای خلق کند که در آن کاربران بتوانند در حین بازی درآمد کسب کنند و در عین حال، مسیر آینده بازی دفینا گیم را تعیین کنند. داستان بازی defina در آینده‌ای قرار دارد که در آن چهار سازمان رقیب برای کشف رازهای Vryko‌ها که شبیه زامبی‌ها هستند با یکدیگر رقابت می‌کنند. بازیکنان یک نفر را از این چهار سازمان به عنوان قهرمان خود انتخاب می‌کنند و با وریکوها مبارزه می‌کنند. شروع بازی مستلزم مینت یک NFT است. بازیکنان همچنین می‌توانند با یکدیگر مبارزه کنند و آنهایی که در نبردها امتیاز بیشتری بگیرند با ارز دیجیتال Fina پاداش می‌گیرند. ارز دیجیتال fina در سال ۲۰۲۱ با قیمت ۱.۹۵ دلار وارد بازار شد. فینا یک ارز ضد تورمی با سقف عرضه ۱۰۰ میلیون توکن است.

خرید دفینا فایننس

ارز دیجیتال دفینا فایننس یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید دفینا فایننس به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید دفینا فایننس خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید دفینا فایننس در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید دفینا فایننس خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه دفینا فایننس خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش دفینا فایننس

فروش دفینا فایننس در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش دفینا فایننس، مقدار دفینا فایننس مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش دفینا فایننس در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش دفینا فایننس در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل دفینا فایننس

خرید و فروش دفینا فایننس در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید دفینا فایننس خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل دفینا فایننس به تتر، نیاز نیست که ابتدا دفینا فایننس خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، دفینا فایننس خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل دفینا فایننس بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول دفینا فایننس

برای ذخیره دفینا فایننس، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از دفینا فایننس شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری دفینا فایننس مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی دفینا فایننس است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری دفینا فایننس نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه دفینا فایننس خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت دفینا فایننس

قیمت دفینا فایننس در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی دفینا فایننس تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت دفینا فایننس، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه دفینا فایننس قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت دفینا فایننس و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت دفینا فایننس را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی دفینا فایننس را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه دفینا فایننس

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه دفینا فایننس دارند

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023