خرید DFM DFM | فروش ارز دیجیتال DFM به همراه قیمت لحظه‌ای

دیفای مال

DFM - DeFi Mall
0.000001تتر
15.6%

قیمت دیفای مال

0.032306تومان
(10,083)

حجم معاملات دیفای مال

206,396,457تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0.03828تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0.004756تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره دیفای مال

DFM با نماد DFM یکی از انواع ارزهای دیجیتال است

خرید دیفای مال

ارز دیجیتال دیفای مال یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید دیفای مال به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید دیفای مال خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید دیفای مال در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید دیفای مال خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه دیفای مال خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش دیفای مال

فروش دیفای مال در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش دیفای مال، مقدار دیفای مال مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش دیفای مال در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش دیفای مال در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل دیفای مال

خرید و فروش دیفای مال در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید دیفای مال خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل دیفای مال به تتر، نیاز نیست که ابتدا دیفای مال خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، دیفای مال خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل دیفای مال بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول دیفای مال

برای ذخیره دیفای مال، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از دیفای مال شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری دیفای مال مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی دیفای مال است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری دیفای مال نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه دیفای مال خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت دیفای مال

قیمت دیفای مال در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی دیفای مال تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت دیفای مال، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه دیفای مال قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت دیفای مال و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت دیفای مال را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی دیفای مال را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023