فروش ارز دیجیتال Deep Brain Chain | خرید دیپ برین چین DBC

دیپ برین چین

DBC - Deep Brain Chain
0.003756تتر
14.12%

قیمت دیپ برین چین

210.336تومان
(20,952)

حجم معاملات دیپ برین چین

8,658,798,970تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
211.96تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
168تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره دیپ برین چین

دیپ برین چین با نماد DBC توکن بومی یک پلتفرم محاسباتی و شبکه‌سازی است که مختص انواع محصولات هوش مصنوعی ایجاد شده است. دنیا در حال حرکت به سمت هوش مصنوعی است و نبرد بر سر توان پردازش و قدرت محاسباتی است: هر کسی که بتواند مشکل قدرت پردازش را حل کند، برنده این بازار خواهد بود. با این وجود، برنده شدن در بازار هوش مصنوعی مستلزم آن است که به تامین‌کنندگان قدرت پردازش پاداش داده شود. پلتفرم دیپ برین چین Deep Brain Chain تلاش می‌کند یک شبکه وسیع و پرظرفیت ایجاد کند تا هزینه‌ها را کاهش دهد و قدرت پردازش هوش مصنوعی در سراسر دنیا را بهبود دهد. دیپ برین چین علاوه بر اینکه پلتفرمی برای پردازش داده‌ها است، بستری برای خرید و فروش داده را نیز فراهم می‌کند. به این ترتیب پلتفرم ارز دیجیتال DBC کمک می‌کند منابع محاسباتی اضافی توزیع شود و ناکارآمدی بازار کاهش یابد. این در نهایت به معنای محصولات و خدمات هوش مصنوعی ارزان‌تر و همچنین سطح بالاتری از امنیت و حفظ مالکیت معنوی است. ارز دیجیتال dbc یک ارز ضدتورمی است که سقف عرضه خود را به ۱۰ میلیارد توکن محدود کرده است.  

خرید دیپ برین چین

ارز دیجیتال دیپ برین چین یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید دیپ برین چین به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید دیپ برین چین خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید دیپ برین چین در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید دیپ برین چین خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه دیپ برین چین خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش دیپ برین چین

فروش دیپ برین چین در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش دیپ برین چین، مقدار دیپ برین چین مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش دیپ برین چین در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش دیپ برین چین در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل دیپ برین چین

خرید و فروش دیپ برین چین در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید دیپ برین چین خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل دیپ برین چین به تتر، نیاز نیست که ابتدا دیپ برین چین خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، دیپ برین چین خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل دیپ برین چین بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول دیپ برین چین

برای ذخیره دیپ برین چین، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از دیپ برین چین شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری دیپ برین چین مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی دیپ برین چین است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری دیپ برین چین نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه دیپ برین چین خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت دیپ برین چین

قیمت دیپ برین چین در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی دیپ برین چین تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت دیپ برین چین، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه دیپ برین چین قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت دیپ برین چین و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت دیپ برین چین را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی دیپ برین چین را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه دیپ برین چین

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه دیپ برین چین دارند

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023