خرید ارز دیجیتال Decentral Games | فروش دسنترال گیمز | قیمت DG

دیسنترال گیمز

DG - Decentral Games
0.04029تتر
6.36%

قیمت دیسنترال گیمز

2,340.849تومان
(27,724)

حجم معاملات دیسنترال گیمز

7,746,038,603تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
3,660.881تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
2,157.834تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره دیسنترال گیمز

ارز دیجیتال DG توکن بومی پلتفرمی به نام دیسنترال Decentral Games است که بازی‌های رایگان درآمدزا را در متاورس خلق می‌کند. دسنترال گیمز در این بازی‌ها مالکیت و کنترل دارایی‌های متاورس را به بازیکنان واگذار می‌کند و از این طریق به آنها آزادی اقتصادی می‌دهد. کاربران می‌توانند از خود بازی درآمد کسب کنند و دارایی‌های درون بازی را به شکل NFT به فروش برسانند. در حال حاضر، بازی پوکر دسنترال گیمز dg که آیس پوکر ICE Poker نام دارد، از طریق مینت NFT، حق امتیاز فروش‌ ثانویه NFTها، فعال‌سازی و ارتقاها ایجاد درآمد می‌کند و این درآمد به خزانه ارز دیجیتال dg واریز می‌شود. ارز دیجیتال دی جی dg توکن حاکمیتی دسنترال گیمز است که برای مدیریت خزانه Decentral Games استفاده می‌شود. کاربران در مقابل استیک ارز دیجیتال DG، توکن xDG را دریافت می‌کنند و با داشتن آن می‌توانند در مورد سیاست‌های اقتصادی دیسنترال گیمز رای بدهند. ارز دیجیتال دیگر این پلتفرم آیس (ICE) نام دارد که در بازی آیس پوکر استفاده می‌شود. رمز ارز dg در سال ۲۰۲۱ با قیمت ۰.۵۵ دلار وارد بازار شد. حداکثر عرضه دسنترال گیمز dg یک میلیارد توکن است.

خرید دیسنترال گیمز

ارز دیجیتال دیسنترال گیمز یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید دیسنترال گیمز به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید دیسنترال گیمز خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید دیسنترال گیمز در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید دیسنترال گیمز خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه دیسنترال گیمز خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش دیسنترال گیمز

فروش دیسنترال گیمز در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش دیسنترال گیمز، مقدار دیسنترال گیمز مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش دیسنترال گیمز در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش دیسنترال گیمز در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل دیسنترال گیمز

خرید و فروش دیسنترال گیمز در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید دیسنترال گیمز خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل دیسنترال گیمز به تتر، نیاز نیست که ابتدا دیسنترال گیمز خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، دیسنترال گیمز خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل دیسنترال گیمز بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول دیسنترال گیمز

برای ذخیره دیسنترال گیمز، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از دیسنترال گیمز شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری دیسنترال گیمز مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی دیسنترال گیمز است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری دیسنترال گیمز نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه دیسنترال گیمز خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت دیسنترال گیمز

قیمت دیسنترال گیمز در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی دیسنترال گیمز تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت دیسنترال گیمز، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه دیسنترال گیمز قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت دیسنترال گیمز و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت دیسنترال گیمز را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی دیسنترال گیمز را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه دیسنترال گیمز

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه دیسنترال گیمز دارند

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023