خرید و قیمت لحظه‌ای ارز دیجیتال دیپ کوین DEP | فروش DEAPcoin

دیپ کوین

DEP - DEAPcoin
0.00216تتر
2.703%

قیمت خرید دیپ کوین

قیمت فروش دیپ کوین

112.752تومان
111.672تومان
(4,865)

حجم معاملات دیپ کوین

15,943,899,396تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
119.016تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
110.142تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۰۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره دیپ کوین

ارز دیجیتال دیپ کوین با نماد DEP توکن کاربردی پلتفرم Playmining است که روی صنعت بازی و گیم‌های NFT متمرکز شده است. هدف پلی ماینینگ این است که از حقوق تولیدکنندگان محتوا و بازی دفاع کند و در عین حال از ایجاد محتوای سرگرمی پشتیبانی کند. ارز دیجیتال dep می‌تواند برای خرید NFT روی بازار ان اف تی پلی ماینینگ استفاده شود. در آینده از این ارز دیجیتال برای خرید اقلام دیگری مثل زمین‌های متاورس و آیتم‌های داخل بازی نیز استفاده خواهد شد. پلتفرم پلی ماینینگ از سه بخش تشکیل شده است: بازی‌ها، مارکت پلیس و خزانه پلی ماینینگ. این سه بخش توسط سه عنصر دیگر به یکدیگر متصل می‌کنند:  پلی مایننیگ توکن (PMG) که نقش توکن حاکمیتی پروژه را خواهد داشت، پلی ماینینگ چین که یک زنجیره جانبی اتریوم است و متاورس پروژه ‌که پلی مایننیگ ورس نامیده می‌شود. زنجیره پلی ماینینگ چین با بایننس اسمارت چین مرتبط است و در نتیجه ارز دیجیتال dep می‌تواند به یک توکن Bep20 تبدیل شود. ارز دیجیتال DEP علاوه بر خرید NFT برای پرداخت کارمزد تراکنش‌ها و پرداخت پاداش در بازی‌های درآمدزا نیز استفاده می‌شود. همچنین، ارز دیجیتال DEP قابلیت استیک دارد و یک رمز ارز ضد تورمی است که سقف عرضه خود را به ۳۰ میلیارد توکن محدود کرده است.

خرید دیپ کوین

ارز دیجیتال دیپ کوین یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید دیپ کوین به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید دیپ کوین خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید دیپ کوین در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید دیپ کوین خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه دیپ کوین خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش دیپ کوین

فروش دیپ کوین در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش دیپ کوین، مقدار دیپ کوین مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش دیپ کوین در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش دیپ کوین در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل دیپ کوین

خرید و فروش دیپ کوین در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید دیپ کوین خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل دیپ کوین به تتر، نیاز نیست که ابتدا دیپ کوین خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، دیپ کوین خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل دیپ کوین بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول دیپ کوین

برای ذخیره دیپ کوین، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از دیپ کوین شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری دیپ کوین مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی دیپ کوین است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری دیپ کوین نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه دیپ کوین خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت دیپ کوین

قیمت دیپ کوین در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی دیپ کوین تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت دیپ کوین، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه دیپ کوین قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت دیپ کوین و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت دیپ کوین را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی دیپ کوین را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه دیپ کوین

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه دیپ کوین دارند

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023