فروش سریع ارز دیجیتال Davinci Coin | خرید و قیمت لحظه‌ای داوینچی کوین DAC

داوینچی کوین

DAC - Davinci Coin
0.000006تتر
10.13%

قیمت داوینچی کوین

0.328872تومان
(27,281)

حجم معاملات داوینچی کوین

0تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره داوینچی کوین

ارز دیجیتال داوینچی کوین با نماد DAC توکن بومی پروژه داوینچی است که به عنوان یک روش پرداخت سریع، ایمن و کارآمد ایجاد شد. این پروژه تلاش دارد محدودیت‌های ارزهای فیات مانند هزینه انتقال بالا، سرعت پایین و وجود واسطه‌ها را از بین ببرد و پیچیدگی فرایندهای حسابداری و مالی را کاهش دهد. برای رسیدن به این هدف، Davinci Project به عنوان یک قطب ارتباطی عمل می‌کند که افراد و سازمان ها را در سراسر دنیا به هم وصل می‌کند. پروژه داوینچی بر مبنای زنجیره Davinci Chain ساخته شده است و داوینچی چین یک بلاک چین نسل سومی است که سرعت بالاتر و کارمزدهای کمتری دارد. در عین حال، این زنجیره می‌تواند میزبان انواع اپلیکیشن‌های غیر متمرکز (دپ) باشد. پروژه ارز دیجیتال dac تکنولوژی بلاک چین را در زمینه‌های بیمه، امور مالی، اینترنت اشیا، فرهنگ، دارایی‌ها و اوراق قرضه استفاده می‌کند. ارز دیجیتال DAC برای پرداخت کارمزد تراکنش‌ها و کارمزد ساخت اپلیکیشن‌های غیر متمرکز استفاده خواهد شد. رمز ارز DAC بر اساس استاندارد ERC20 اتریوم ساخته شده است. مجموع عرضه ارز دیجیتال داوینچی که یک ارز ضد تورمی است ۸،۸۰۰،۰۰۰،۰۰۰ میلیارد توکن است

خرید داوینچی کوین

ارز دیجیتال داوینچی کوین یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید داوینچی کوین به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید داوینچی کوین خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید داوینچی کوین در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید داوینچی کوین خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه داوینچی کوین خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش داوینچی کوین

فروش داوینچی کوین در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش داوینچی کوین، مقدار داوینچی کوین مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش داوینچی کوین در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش داوینچی کوین در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل داوینچی کوین

خرید و فروش داوینچی کوین در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید داوینچی کوین خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل داوینچی کوین به تتر، نیاز نیست که ابتدا داوینچی کوین خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، داوینچی کوین خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل داوینچی کوین بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول داوینچی کوین

برای ذخیره داوینچی کوین، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از داوینچی کوین شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری داوینچی کوین مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی داوینچی کوین است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری داوینچی کوین نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه داوینچی کوین خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت داوینچی کوین

قیمت داوینچی کوین در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی داوینچی کوین تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت داوینچی کوین، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه داوینچی کوین قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت داوینچی کوین و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت داوینچی کوین را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی داوینچی کوین را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه داوینچی کوین

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه داوینچی کوین دارند

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023