خرید دیتا چین پرو DCP | فروش ارز دیجیتال DCP به همراه قیمت لحظه‌ای

دیتا چین پرو

DCP - DataChainPro
0تتر
91.66%

قیمت دیتا چین پرو

0تومان
(6,728)

حجم معاملات دیتا چین پرو

57,920,164تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره دیتا چین پرو

DataChainPro یک اکوسیستم اقتصادی ارزش داده‌های بزرگ (big data) و غیرمتمرکز است که بر پایه فناوری بلاک‌چین شکل گرفته است. این سیستم به عنوان یک واحد ارتباطی بین کاربران، خریداران داده و تامین‌کنندگان داده عمل می‌کند و ارزش داده‌ها را به صورت کمی سنجیده و تعیین می‌کند. پلتفرم کمی DCP به کاربرانی که داده‌های بزرگ ناشناسی را در اختیار قرار می‌دهند، پاداش می‌دهد و راه‌حل‌های مصرفی کارآمدتری را برای خریداران داده فراهم می‌کند. DataChainPro به تغییر وضعیت کنونی کاربران عادی که در پایین‌ترین سطح زنجیره بیولوژیک قرار دارند، متعهد است و به دنبال ایجاد یک محیط تجاری داده‌ها که عادلانه‌تر و شفاف‌تر باشد، است.

این اکوسیستم با استفاده از فناوری بلاک‌چین، امکان ایجاد یک محیط داده‌ای غیرمتمرکز را فراهم می‌آورد که در آن، تمام طرف‌های مرتبط می‌توانند به صورت امن و شفاف در تبادل داده‌ها شرکت کنند. با ارائه ابزارهایی برای ارزیابی دقیق ارزش داده‌ها، DataChainPro به کاربران اجازه می‌دهد تا از داده‌های خود بهره‌برداری کنند و در عین حال از حریم خصوصی آنها محافظت می‌کند. همچنین، این سیستم به خریداران داده این امکان را می‌دهد که به داده‌های با کیفیت و مرتبط دسترسی داشته باشند و در نتیجه تصمیم‌گیری‌های کسب‌وکاری خود را بر اساس اطلاعات دقیق و معتبر انجام دهند.

در نهایت، DataChainPro به دنبال ایجاد یک دوره جدید در تجارت داده‌ها است، جایی که هر شخصی می‌تواند از ارزش داده‌های خود بهره‌برداری کند و در یک اکوسیستم اقتصادی داده‌های بزرگ که هم عادلانه و هم کارآمد است، نقش فعالی داشته باشد.

خرید دیتا چین پرو

ارز دیجیتال دیتا چین پرو یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید دیتا چین پرو به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید دیتا چین پرو خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید دیتا چین پرو در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید دیتا چین پرو خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه دیتا چین پرو خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش دیتا چین پرو

فروش دیتا چین پرو در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش دیتا چین پرو، مقدار دیتا چین پرو مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش دیتا چین پرو در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش دیتا چین پرو در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل دیتا چین پرو

خرید و فروش دیتا چین پرو در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید دیتا چین پرو خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل دیتا چین پرو به تتر، نیاز نیست که ابتدا دیتا چین پرو خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، دیتا چین پرو خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل دیتا چین پرو بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول دیتا چین پرو

برای ذخیره دیتا چین پرو، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از دیتا چین پرو شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری دیتا چین پرو مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی دیتا چین پرو است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری دیتا چین پرو نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه دیتا چین پرو خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت دیتا چین پرو

قیمت دیتا چین پرو در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی دیتا چین پرو تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت دیتا چین پرو، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه دیتا چین پرو قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت دیتا چین پرو و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت دیتا چین پرو را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی دیتا چین پرو را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023