فروش DaoVerse | خرید و قیمت لحظه‌ای ارز دیجیتال دائو ورس

دائو ورس

DVRS - DaoVerse
0.000058تتر
30.09%

قیمت خرید دائو ورس

قیمت فروش دائو ورس

2.900289تومان
2.871344تومان
(5,129)

حجم معاملات دائو ورس

2,739,281,879تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
2.903295تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
2.22945تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۰۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره دائو ورس

دائوورس یک پلتفرم غیرمتمرکز مالی است و برای جمع‌آوری بازدهی پلتفرم‌های مختلف دیفای به وجود آمده است. پلتفرم DaoVerse بازدهی را از پلتفرم‌های مختلف در یک مکان جمع‌آوری می‌کند و سود به دست آمده را با توکن DVRS به کاربران خود پاداش می‌دهد. از این طریق، کاربران می‌توانند بدون اینکه با پلتفرم‌های مختلفی در ارتباط باشند و جستجو کنند، در یک پلتفرم مشخص از بالاترین سودی که در بازار ارائه می‌شود بهره ببرند. DaoVesrse قصد دارد از توکن‌هایی که سپرده‌گذاری شده‌اند استفاده کند و آنها را برای پرو‌ژه‌هایی به کار ببرد که اهداف بلندمدتی در توسعه متاوس و بازی‌های بلاک چینی دارند. پلتفرم ارز دیجیتال دائوورس می‌خواهد معنای تازه‌ و استانداردهای تازه‌ای برای پول دیجیتالی به وجود بیاورد که در آن هرکسی بتواند کوین‌های استیبل خود را بسازد بدون اینکه هیچ دارایی دیجیتالی داشته باشد. DaoVesrse این کار را به کمک پروژه‌های مختلفی خواهد کرد که میزان کافی کوین را برای سرمایه‌گذاری و وثیقه‌گذاری در پروژه‌های در اختیار آن قرار می‌دهند. توکن بومی این شبکه که DVRS نام دارد در ماه آگوست سال ۲۰۲۲ وارد بازار شده است و دارای محدودیت عرضه یک میلیارد توکنی است.

خرید دائو ورس

ارز دیجیتال دائو ورس یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید دائو ورس به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید دائو ورس خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید دائو ورس در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید دائو ورس خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه دائو ورس خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش دائو ورس

فروش دائو ورس در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش دائو ورس، مقدار دائو ورس مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش دائو ورس در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش دائو ورس در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل دائو ورس

خرید و فروش دائو ورس در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید دائو ورس خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل دائو ورس به تتر، نیاز نیست که ابتدا دائو ورس خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، دائو ورس خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل دائو ورس بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول دائو ورس

برای ذخیره دائو ورس، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از دائو ورس شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری دائو ورس مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی دائو ورس است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری دائو ورس نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه دائو ورس خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت دائو ورس

قیمت دائو ورس در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی دائو ورس تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت دائو ورس، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه دائو ورس قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت دائو ورس و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت دائو ورس را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی دائو ورس را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023