خرید و فروش CPH | قیمت ارز دیجیتال Cypherium | نگهداری رایگان سایفریوم

سایفریوم

CPH - Cypherium
0.0131تتر
3.428%

قیمت سایفریوم

657.62تومان
(15,419)

حجم معاملات سایفریوم

180,085,688تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
694.3162تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
652.6تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره سایفریوم

ارز دیجیتال سایفریوم با نماد CHP توکن بومی بلاک چینی است که تلاش می‌کند به حداکثر مقیاس‌پذیری، غیر متمرکزسازی و قابلیت استفاده تجاری دست یابد. مکانیسم اجماع منحصر به فرد Cypherium توان عملیاتی بی‌سابقه‌ای ایجاد می‌کند و در عین حال باعث می‌شود غیر متمرکز باقی بماند و کنترل آن در اختیار گروه محدودی از مردم قرار نگیرد. سایفریوم پلتفرمی برای انواع استفاده‌های سازمانی است و به عنوان یک پایگاه داده برای متصل کردن ارزهای دیجیتال بانک‌های مرکزی، دارایی‌های دیجیتال و اپلیکیشن‌های غیر متمرکز عمل می‌کند. از قابلیت‌های بلاک چین ارز دیجیتال chp می‌توان به سیستم احراز هویت دیجیتال و تحلیل داده‌های بزرگ اشاره کرد. رمز ارز chp عمدتا برای پرداخت کارمزد تراکنش‌ها و کارمزد اجرای قراردادهای هوشمند استفاده می‌شود. رمز ارز سایفریوم chp کارمزدهای جمع‌آوری شده را به طور مساوری بین اعضای کمیته تقسیم می‌کند. این کمیته به شکل مشارکتی عمل می‌کند تا تعداد بیشتری تراکنش را پردازش کند و هزینه اجرای هر قرارداد هوشمند را کاهش دهد.

خرید سایفریوم

ارز دیجیتال سایفریوم یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید سایفریوم به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید سایفریوم خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید سایفریوم در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید سایفریوم خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه سایفریوم خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش سایفریوم

فروش سایفریوم در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش سایفریوم، مقدار سایفریوم مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش سایفریوم در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش سایفریوم در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل سایفریوم

خرید و فروش سایفریوم در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید سایفریوم خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل سایفریوم به تتر، نیاز نیست که ابتدا سایفریوم خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، سایفریوم خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل سایفریوم بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول سایفریوم

برای ذخیره سایفریوم، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از سایفریوم شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری سایفریوم مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی سایفریوم است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری سایفریوم نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه سایفریوم خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت سایفریوم

قیمت سایفریوم در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی سایفریوم تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت سایفریوم، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه سایفریوم قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت سایفریوم و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت سایفریوم را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی سایفریوم را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023