فروش ارز دیجیتال CyberVein | قیمت لحظه‌ای سایبر وین | خرید CVT

سایبر وین

CVT - CyberVein
0.000234تتر
1.72%

قیمت سایبر وین

13.28552تومان
(28,203)

حجم معاملات سایبر وین

1,483,975,587تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
13.75696تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
13.21168تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره سایبر وین

سایبر وین یک پلتفرم بلاک چینی است که برای شرکت‌ها و کسب و کارهای بزرگ، سرویس‌ بیگ دیتا و پایگاه داده غیرمتمرکز فراهم می‌کند. پایگاه داده‌ها در اکوسیستم ارز دیجیتال CyberVein روی بلاک چین آن ذخیره می‌شود و به صورت غیرمتمرکز اداره می‌شود. توکن بومی این پلتفرم، توکن CVT نام دارد و برای کاربردهای مختلفی در اکوسیستم ارز دیجیتال CyberVein مورد استفاده قرار می‌گیرد. از این توکن برای پرداخت‌ها استفاده می‌شود. کسانی که از داده‌ها استفاده می‌کنند با کمک توکن CVT کارمزد سرویس‌ها و خدمات را می‌پردازند. برای استفاده از قدرت محاسباتی که در این پلتفرم به اشتراک گذاشته شده نیز از توکن CVT استفاده می‌شود. ارز دیجیتال سایبر وین در سال ۲۰۱۸ لانچ شد و در زمان عرضه خود حدود ۲.۱ میلیارد توکن CVT را ایجاد کرد. این توکن‌ها از قبل ماین شده‌اند و دارای عرضه مشخصی هستند. توزیع توکن‌های CVT به این شکل است که ۵۰ درصد از آنها به یک استخر اختصاصی بلند مدت اختصاص می‌یابد. ۳۶ درصد از آنها در حراج خصوصی به فروش گذاشته شده و ۱۰ درصد نیز به تیم و شرکای آنها داده می‌شود.

خرید سایبر وین

ارز دیجیتال سایبر وین یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید سایبر وین به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید سایبر وین خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید سایبر وین در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید سایبر وین خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه سایبر وین خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش سایبر وین

فروش سایبر وین در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش سایبر وین، مقدار سایبر وین مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش سایبر وین در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش سایبر وین در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل سایبر وین

خرید و فروش سایبر وین در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید سایبر وین خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل سایبر وین به تتر، نیاز نیست که ابتدا سایبر وین خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، سایبر وین خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل سایبر وین بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول سایبر وین

برای ذخیره سایبر وین، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از سایبر وین شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری سایبر وین مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی سایبر وین است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری سایبر وین نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه سایبر وین خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت سایبر وین

قیمت سایبر وین در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی سایبر وین تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت سایبر وین، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه سایبر وین قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت سایبر وین و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت سایبر وین را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی سایبر وین را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023