خرید سایبر کانکت CYBER | فروش ارز دیجیتال Cyber Connect به همراه قیمت لحظه‌ای

سایبر کانکت

CYBER - Cyber Connect
9.169تتر
4.19%

قیمت سایبر کانکت

592,317تومان
(14,330)

حجم معاملات سایبر کانکت

9,381,336,833تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
609,888تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
567,188تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره سایبر کانکت

سایبر کانکت با نماد CYBER یکی از انواع ارزهای دیجیتال است

خرید سایبر کانکت

ارز دیجیتال سایبر کانکت یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید سایبر کانکت به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید سایبر کانکت خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید سایبر کانکت در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید سایبر کانکت خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه سایبر کانکت خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش سایبر کانکت

فروش سایبر کانکت در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش سایبر کانکت، مقدار سایبر کانکت مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش سایبر کانکت در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش سایبر کانکت در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل سایبر کانکت

خرید و فروش سایبر کانکت در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید سایبر کانکت خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل سایبر کانکت به تتر، نیاز نیست که ابتدا سایبر کانکت خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، سایبر کانکت خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل سایبر کانکت بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول سایبر کانکت

برای ذخیره سایبر کانکت، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از سایبر کانکت شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری سایبر کانکت مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی سایبر کانکت است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری سایبر کانکت نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه سایبر کانکت خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت سایبر کانکت

قیمت سایبر کانکت در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی سایبر کانکت تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت سایبر کانکت، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه سایبر کانکت قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت سایبر کانکت و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت سایبر کانکت را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی سایبر کانکت را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023