خرید ارز دیجیتال کریپتو پیریتس | فروش ارز دیجیتال CryptoPirates | قیمت لحظه‌ای OGMF

کریپتو پیریتس

OGMF - CryptoPirates
0.000001تتر
4.434%

قیمت کریپتو پیریتس

0.074169تومان
(14,327)

حجم معاملات کریپتو پیریتس

91,827,783تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0.133933تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0.049245تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره کریپتو پیریتس

کریپتو پیریتس یک پروژه کریپتویی است که میم کوین‌ها را با دنیای ان اف تی ترکیب کرده است.این پروژه از ترکیب بیش از ۷۵۰۰ کالکشن ان اف تی تشکیل شده است و هولدرهای این ان اف تی‌ها، ارز دیجیتال CryptoPirates با نماد OGMF پاداش می‌گیرند. درواقع کاربران با هولد کردن این توکن می‌توانند در ایردراپ‌ها شرکت کرده و توکن‌های جدید به دارایی خود اضافه کنند. سقف عرضه ارز دیجیتال کریپتو پیریتس ۷۵ میلیارد توکن است. ۶۰ درصد از کل عرضه توکن OGMF به هولدرهای ان اف تی اختصاص پیدا می‌کند، ۲۷ درصد وارد استخرهای نقدینگی می‌شود، ۸ درصد به مارکتینگ و لیست کردن این ارز دیجیتال در صرافی‌ها اختصاص دارد و ۵ درصد به عنوان ذخیره نگهداری می‌شود. حاکمیت در اکوسیستم ارز دیجیتال کریپتو پیرتس به صورت غیرمتمرکز و توسط دائو یا سازمان غیرمتمرکز و خودگردان آن انجام می‌شود.

خرید کریپتو پیریتس

ارز دیجیتال کریپتو پیریتس یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید کریپتو پیریتس به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید کریپتو پیریتس خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید کریپتو پیریتس در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید کریپتو پیریتس خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه کریپتو پیریتس خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش کریپتو پیریتس

فروش کریپتو پیریتس در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش کریپتو پیریتس، مقدار کریپتو پیریتس مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش کریپتو پیریتس در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش کریپتو پیریتس در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل کریپتو پیریتس

خرید و فروش کریپتو پیریتس در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید کریپتو پیریتس خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل کریپتو پیریتس به تتر، نیاز نیست که ابتدا کریپتو پیریتس خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، کریپتو پیریتس خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل کریپتو پیریتس بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول کریپتو پیریتس

برای ذخیره کریپتو پیریتس، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از کریپتو پیریتس شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری کریپتو پیریتس مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی کریپتو پیریتس است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری کریپتو پیریتس نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه کریپتو پیریتس خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت کریپتو پیریتس

قیمت کریپتو پیریتس در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی کریپتو پیریتس تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت کریپتو پیریتس، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه کریپتو پیریتس قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت کریپتو پیریتس و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت کریپتو پیریتس را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی کریپتو پیریتس را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه کریپتو پیریتس

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه کریپتو پیریتس دارند

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023