خرید ارز دیجیتال CryptoMines | فروش کریپتوماینز | قیمت لحظه‌ای ETERNAL

کریپتو ماینز

ETERNAL - CryptoMines
0.1237تتر
0.403%

قیمت خرید کریپتو ماینز

قیمت فروش کریپتو ماینز

6,197.37تومان
6,135.52تومان
(5,237)

حجم معاملات کریپتو ماینز

27,881,807تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
6,467.91تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
6,197.37تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۰۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره کریپتو ماینز

ETERNAL با نماد ETERNAL یکی از انواع ارزهای دیجیتال است

خرید کریپتو ماینز

ارز دیجیتال کریپتو ماینز یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید کریپتو ماینز به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید کریپتو ماینز خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید کریپتو ماینز در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید کریپتو ماینز خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه کریپتو ماینز خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش کریپتو ماینز

فروش کریپتو ماینز در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش کریپتو ماینز، مقدار کریپتو ماینز مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش کریپتو ماینز در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش کریپتو ماینز در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل کریپتو ماینز

خرید و فروش کریپتو ماینز در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید کریپتو ماینز خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل کریپتو ماینز به تتر، نیاز نیست که ابتدا کریپتو ماینز خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، کریپتو ماینز خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل کریپتو ماینز بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول کریپتو ماینز

برای ذخیره کریپتو ماینز، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از کریپتو ماینز شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری کریپتو ماینز مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی کریپتو ماینز است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری کریپتو ماینز نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه کریپتو ماینز خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت کریپتو ماینز

قیمت کریپتو ماینز در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی کریپتو ماینز تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت کریپتو ماینز، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه کریپتو ماینز قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت کریپتو ماینز و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت کریپتو ماینز را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی کریپتو ماینز را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023