خرید و فروش CRYPTOKKI | قیمت لحظه‌ای کریپتوکی TOKKI

کریپتوکی

TOKKI - CRYPTOKKI
0.01101تتر
4.75%

قیمت کریپتوکی

628.671تومان
(28,687)

حجم معاملات کریپتوکی

39,666,378تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
1,057.492تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
628.671تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره کریپتوکی

ارز دیجیتال TOKKI توکن بومی پروتکلی به نام کریپتوکی است که قصد دارد رقابت کسب و کارهای کوچک را با ارائه یک بازار «آنلاین به آفلاین» و «نظیر به نظیر» افزایش دهد. برای این منظور از یک سرویس پرداخت آنلاین/آفلاین و یک سرویس پخش ویدیوهای تجاری استفاده می‌شود. پروتکل Cryptokki پلتفرم پراخت ۷ میلیون کسب و کار کوچک است و ابزاری برای پرداخت ارائه می‌دهد که از روش‌های پرداخت متمرکز و غیر متمرکز پشتیبانی می‌کند. کریپتوکی سیستم مالی متمرکز را حفظ می‌کند و در عین حال از تکنولوژی بلاک چین برای گسترش حوزه نفوذ خود و افزایش کارآمدی روش پرداخت موجود استفاده می‌کند. کریپتوکی امیداور است که با این کار در نهایت به کاهش کارمزدهای پرداخت کمک کند. این پروژه از ارز دیجیتال tokki برای پرداخت آنلاین و آفلاین استفاده می‌کند. درصد پرداخت با ارز دیجیتال کریپتوکی tokki می‌تواند بین ۱۰ تا ۵۰ درصد باشد و منظور از آن این است که مشتری‌های می‌توانند بین ۱۰ تا ۵۰ درصد از خرید خود را با ارز دیجیتال TOKKI و بقیه را با ارزهای فیزیکی مثل دلار پرداخت کنند. توکن‌های tokki دریافت شده توسط کسب و کارها کارمزد یا کوپن تخفیف نیستند اما می‌توانند به عنوان روش پرداخت یا بازاریابی در سرویس پخش ویدیوهای تجاری استفاده شوند. ارز دیجیتال کریپتوکی tokki در سال ۲۰۲۲ با قیمت ۲.۶۷ دلار وارد بازار شد و در حال حاضر سقف عرضه ندارد.

خرید کریپتوکی

ارز دیجیتال کریپتوکی یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید کریپتوکی به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید کریپتوکی خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید کریپتوکی در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید کریپتوکی خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه کریپتوکی خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش کریپتوکی

فروش کریپتوکی در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش کریپتوکی، مقدار کریپتوکی مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش کریپتوکی در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش کریپتوکی در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل کریپتوکی

خرید و فروش کریپتوکی در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید کریپتوکی خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل کریپتوکی به تتر، نیاز نیست که ابتدا کریپتوکی خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، کریپتوکی خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل کریپتوکی بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول کریپتوکی

برای ذخیره کریپتوکی، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از کریپتوکی شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری کریپتوکی مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی کریپتوکی است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری کریپتوکی نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه کریپتوکی خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت کریپتوکی

قیمت کریپتوکی در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی کریپتوکی تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت کریپتوکی، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه کریپتوکی قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت کریپتوکی و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت کریپتوکی را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی کریپتوکی را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023