خرید ارز دیجیتال CryptoCurrency Moons | قیمت لحظه‌ای MOON | فروش کریپتوکارنسی مونز

کریپتو کارنسی مونز

MOON - CryptoCurrency Moons
0.16729تتر
4.12%

قیمت کریپتو کارنسی مونز

8,381.229تومان
(15,831)

حجم معاملات کریپتو کارنسی مونز

1,670,124,527تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
8,502.471تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
7,707.384تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره کریپتو کارنسی مونز

ارز دیجیتال MOON توکن فرومی در شبکه ردیت است. شبکه ردیت فروم‌های سفارشی زیادی به نام ساب ردیت subreddits دارد که کاربران می‌توانند موضوعات مختلف را در آن مورد بحث قرار دهند. اکنون قابلیتی به ردیت اضافه شده که به هر فروم ساب ردیت اجازه می‌دهد ارز دیجیتال خود را داشته باشد. با این ارزهای دیجیتال که RCP نامیده می‌شوند کاربران ردیت می‌توانند به خاطر مشارکت خود در این شبکه یا به خاطر شهرت خود با توکن مون پاداش بگیرند. ارز دیجیتال moon یکی از این توکن‌ها است که توسط فروم r/Cryptocurrency subreddit راه‌اندازی شده است. این فروم روی اخبار و مباحث ارزهای دیجیتال تمرکز دارد. بنابراین اگر با این فروم و با کاربران آن تعامل داشته باشید می‌توانید ارز دیجیتال مون moon را به دست بیاورید. برای مثال،‌ با انتشار محتوای جدید یا کامنت گذاشتن برای پست‌های دیگران می‌توانید توکن MOON را از دیگران پاداش بگیرید. از ارز دیجیتال moon می‌توان برای خرید عضویت ممتاز این فروم و مزایای دیگر استفاده کرد. در مجموع، ارز دیجیتال کریپتوکارنسی مونز moon و دیگر توکن‌های RCP به شکلی طراحی شده‌اند که منافع کاربران، تبلیغ‌کنندگان و خود پلتفرم را تامین کنند. رمز ارز مون CryptoCurrency Moons یک توکن مبتنی بر استاندارد ERC20 است و مجموع عرضه آن به ۲۵۰ میلیون توکن محدود شده است.

خرید کریپتو کارنسی مونز

ارز دیجیتال کریپتو کارنسی مونز یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید کریپتو کارنسی مونز به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید کریپتو کارنسی مونز خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید کریپتو کارنسی مونز در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید کریپتو کارنسی مونز خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه کریپتو کارنسی مونز خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش کریپتو کارنسی مونز

فروش کریپتو کارنسی مونز در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش کریپتو کارنسی مونز، مقدار کریپتو کارنسی مونز مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش کریپتو کارنسی مونز در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش کریپتو کارنسی مونز در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل کریپتو کارنسی مونز

خرید و فروش کریپتو کارنسی مونز در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید کریپتو کارنسی مونز خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل کریپتو کارنسی مونز به تتر، نیاز نیست که ابتدا کریپتو کارنسی مونز خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، کریپتو کارنسی مونز خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل کریپتو کارنسی مونز بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول کریپتو کارنسی مونز

برای ذخیره کریپتو کارنسی مونز، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از کریپتو کارنسی مونز شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری کریپتو کارنسی مونز مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی کریپتو کارنسی مونز است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری کریپتو کارنسی مونز نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه کریپتو کارنسی مونز خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت کریپتو کارنسی مونز

قیمت کریپتو کارنسی مونز در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی کریپتو کارنسی مونز تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت کریپتو کارنسی مونز، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه کریپتو کارنسی مونز قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت کریپتو کارنسی مونز و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت کریپتو کارنسی مونز را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی کریپتو کارنسی مونز را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023