خرید ارز دیجیتال CryptoBlades | فروش رمز ارز کریپتو بلیدز

کریپتو بلیدز

SKILL - CryptoBlades
0.7785تتر
2.174%

قیمت کریپتو بلیدز

39,080تومان
(15,214)

حجم معاملات کریپتو بلیدز

1,370,156,249تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
42,770تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
38,172تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره کریپتو بلیدز

کریپتو بلیدرز یک بازی ساخت ان اف تی است که روی بلاک چین بایننس اسمارت چین اجرا می‌شود. بازی بلاک چینی CryptoBlades یک بازی مبتنی بر وب است و در وی سایت آن اجرا می‌شود. در این بازی، بازیکنان از اسلحه‌های قدرتمند برای حذف کردن و مبارزه با رقبای خود استفاده می‌کنند و می‌توانند از این طریق توکن بومی پلتفرم را که SKILL نام دارد جمع‌آوری کنند. با استفاده از توکن بومی اسکیل کاربران و بازیکنان اقلام تازه می‌خرند و از این طریق کاراکتر خود را رشد و توسعه می‌دهند. بازی بلاک چینی CryptoBlades دارای یک بازار ان اف تی نیز هست که بازیکنان می‌توانند در آن ان اف تی‌های خود را به فروش بگذارند و درآمد کسب کنند. خرید و فروش ان اف تی‌ها در بازی CryptoBlades توسط توکن اسکیل انجام می‌شود و این کار باعث ارزش پیدا کردن آن خواهد شد. هدف اصلی توسعه‌دهندگان بازی بلاک چینی CryptoBlades این است که کاربران و بازیکنان بتوانند کنترل دارایی‌های خود را به دست بگیرند و تکنولوژی بلاک چین بیشتر و بیشتر توسط پلتفرم‌های مختلف مورد استفاده و پذیرش قرار بگیرد. توکن بومی این شبکه در ماه می سال ۲۰۲۱ وارد بازار ارزهای دیجیتال شده است و دارای محدودیت عرضه یک میلیون واحدی است.

خرید کریپتو بلیدز

ارز دیجیتال کریپتو بلیدز یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید کریپتو بلیدز به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید کریپتو بلیدز خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید کریپتو بلیدز در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید کریپتو بلیدز خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه کریپتو بلیدز خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش کریپتو بلیدز

فروش کریپتو بلیدز در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش کریپتو بلیدز، مقدار کریپتو بلیدز مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش کریپتو بلیدز در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش کریپتو بلیدز در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل کریپتو بلیدز

خرید و فروش کریپتو بلیدز در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید کریپتو بلیدز خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل کریپتو بلیدز به تتر، نیاز نیست که ابتدا کریپتو بلیدز خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، کریپتو بلیدز خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل کریپتو بلیدز بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول کریپتو بلیدز

برای ذخیره کریپتو بلیدز، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از کریپتو بلیدز شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری کریپتو بلیدز مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی کریپتو بلیدز است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری کریپتو بلیدز نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه کریپتو بلیدز خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت کریپتو بلیدز

قیمت کریپتو بلیدز در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی کریپتو بلیدز تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت کریپتو بلیدز، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه کریپتو بلیدز قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت کریپتو بلیدز و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت کریپتو بلیدز را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی کریپتو بلیدز را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه کریپتو بلیدز

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه کریپتو بلیدز دارند

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023