فروش و خرید Cryptoai | قیمت ارز دیجیتال کریپتو ای آی CAI

کریپتو ای آی

CAI - cryptoai
0.004622تتر
1.28%

قیمت کریپتو ای آی

260.2186تومان
(23,978)

حجم معاملات کریپتو ای آی

3,564,721,516تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
263.8781تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
259.0363تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره کریپتو ای آی

ارز دیجیتال کریپتو ای آی با نماد CAI توکن بومی پروژه CryptoAI است که از هوش مصنوعی برای ارائه ابزارهای کاربردی واقعی در فضای ارزهای دیجیتال استفاده می‌کند. کریپتو ای آی پروژه‌ای است که قصد دارد ابزارهای قدرتمند و نوآورانه‌ای را در قالب ربات‌های تلگرام به کاربران ارائه کند. این ربات‌ها با صرفه‌جویی در زمان، خودکار کردن فرایندها و آسان‌تر کردن معامله ارزهای دیجیتال می‌توانند انقلابی در کریپتوکارنسی‌ها به وجود بیاورند. در نهایت، ماموریت CryptoAI این است که هوش مصنوعی را در دسترس عموم مردم قرار دهد و بین حوزه‌‌های ارز دیجیتال و هوش مصنوعی پیوند ایجاد کند. ربات‌های کریپتو ای آی ایمن، ناشناس، رایگان و سریع هستند. برای استفاده از آنها نیازی نیست جایی ثبت نام کنید یا نگران جمع‌آوری داده‌هایتان باشید. مدل اقتصادی این ربات‌ها بیشتر به سیستم تبلیغاتی لینک شده به آنها متکی است. بخشی از درآمد ربات‌ها برای بازخرید و سوزاندن توکن‌های CAI استفاده می‌شود. این کارتضمین می‌کند که ارز دیجیتال cai ضد تورمی باشد، به این معنی که عرضه به مرور زمان کاهش می‌یابد و قیمت آن را بالا می‌برد. این کار تضمین می‌کند که پروژه در بلندمدت پایدار باقی بماند. ارز دیجیتال کای CAI یک توکن ERC20 با مجموع عرضه ۱۰۰ میلیون توکن است. قیمت خرید و فروش ارز دیجیتال cai در زمان ورود به بازار در سال ۲۰۲۳ حدودا ۰.۰۱ دلار بود.

 

 

خرید کریپتو ای آی

ارز دیجیتال کریپتو ای آی یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید کریپتو ای آی به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید کریپتو ای آی خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید کریپتو ای آی در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید کریپتو ای آی خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه کریپتو ای آی خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش کریپتو ای آی

فروش کریپتو ای آی در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش کریپتو ای آی، مقدار کریپتو ای آی مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش کریپتو ای آی در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش کریپتو ای آی در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل کریپتو ای آی

خرید و فروش کریپتو ای آی در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید کریپتو ای آی خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل کریپتو ای آی به تتر، نیاز نیست که ابتدا کریپتو ای آی خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، کریپتو ای آی خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل کریپتو ای آی بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول کریپتو ای آی

برای ذخیره کریپتو ای آی، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از کریپتو ای آی شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری کریپتو ای آی مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی کریپتو ای آی است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری کریپتو ای آی نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه کریپتو ای آی خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت کریپتو ای آی

قیمت کریپتو ای آی در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی کریپتو ای آی تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت کریپتو ای آی، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه کریپتو ای آی قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت کریپتو ای آی و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت کریپتو ای آی را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی کریپتو ای آی را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023