خرید ارز دیجیتال Crypto Gladiator League | فروش ارز دیجیتال کریپتو گلادیاتور لیگ

کریپتو گلادیاتور لیگ

CGL - Crypto Gladiator League
0.00736تتر
7.132%

قیمت کریپتو گلادیاتور لیگ

437.92تومان
(11,757)

حجم معاملات کریپتو گلادیاتور لیگ

15,102,597,043تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
458.15تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
387.94تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره کریپتو گلادیاتور لیگ

لیگ گلادیاتورهای کریپتویی بازی جذابی است که در آن گلادیاتورها حکمروایی می‌کنند. در این بازی کریپتویی و نقش آفرینی کاربران و گیمرها می‌توانند در نقش گلادیاتورها بازی کنند و همه این شخصیت‌های خیالی به صورت ان اف تی‌ هستند. یعنی کاربران علاوه بر این که می‌توانند به کمک آنها در بازی جلو بروند، امکان خرید و فروش ان اف تی‌ آنها و ارتقای آنها به گلادیاتورهای قوی‌تری در بازار را نیز دارند. توکن بومی بازی Crypto Gladiator League با نماد CGL در بازار ارزهای دیجیتال معامله می‌شود و یک توکن با استاندارد ERC-20 اتریوم است که سقف عرضه آن ۳.۱ میلیارد توکن است.

خرید کریپتو گلادیاتور لیگ

ارز دیجیتال کریپتو گلادیاتور لیگ یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید کریپتو گلادیاتور لیگ به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید کریپتو گلادیاتور لیگ خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید کریپتو گلادیاتور لیگ در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید کریپتو گلادیاتور لیگ خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه کریپتو گلادیاتور لیگ خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش کریپتو گلادیاتور لیگ

فروش کریپتو گلادیاتور لیگ در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش کریپتو گلادیاتور لیگ، مقدار کریپتو گلادیاتور لیگ مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش کریپتو گلادیاتور لیگ در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش کریپتو گلادیاتور لیگ در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل کریپتو گلادیاتور لیگ

خرید و فروش کریپتو گلادیاتور لیگ در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید کریپتو گلادیاتور لیگ خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل کریپتو گلادیاتور لیگ به تتر، نیاز نیست که ابتدا کریپتو گلادیاتور لیگ خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، کریپتو گلادیاتور لیگ خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل کریپتو گلادیاتور لیگ بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول کریپتو گلادیاتور لیگ

برای ذخیره کریپتو گلادیاتور لیگ، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از کریپتو گلادیاتور لیگ شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری کریپتو گلادیاتور لیگ مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی کریپتو گلادیاتور لیگ است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری کریپتو گلادیاتور لیگ نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه کریپتو گلادیاتور لیگ خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت کریپتو گلادیاتور لیگ

قیمت کریپتو گلادیاتور لیگ در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی کریپتو گلادیاتور لیگ تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت کریپتو گلادیاتور لیگ، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه کریپتو گلادیاتور لیگ قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت کریپتو گلادیاتور لیگ و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت کریپتو گلادیاتور لیگ را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی کریپتو گلادیاتور لیگ را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه کریپتو گلادیاتور لیگ

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه کریپتو گلادیاتور لیگ دارند

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023