قیمت لحظه‌ای کریپتریوم CRPT | فروش و خرید ارز دیجیتال Crypterium

کریپتریوم

CRPT - Crypterium
0.04189تتر
3.67%

قیمت کریپتریوم

2,496.644تومان
(27,324)

حجم معاملات کریپتریوم

933,223,445تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
2,608.692تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
2,493.068تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره کریپتریوم

ارز دیجیتال CRPT توکن بومی پلتفرم کریپتریوم است. این پلتفرم شفافیت و کارآمدی مدیریت و استفاده از دارایی‌های دیجیتال را بهبود می‌دهد. هدف پلتفرم کریپتریوم ساده‌سازی استفاده از دارایی‌های دیجیتال است. این پلتفرم همچنین تلاش می‌کند دارایی‌ها بین دارایی‌های سنتی و دارایی‌های دیجیتال پل بزند. کریپتریوم ادعا می‌کند که می‌تواند با مدیریت دارایی‌های دیجیتال به کاربران در ۱۷۰ کشور دنیا کمک کند. به علاوه، پلتفرم ارز دیجیتال CRPT تلاش می‌کند به کاربران آزادی اقتصادی بدهد. ارز دیجیتال crpt توکن حاکمیتی پلتفرم است و همچنین زیربنای تمام معاملات روی پلتفرم کریپتریوم است. آن طور که در وایت پیپر پروژه نوشته شده است، بدون ارز دیجیتال CRPT هیچ پرداختی روی پلتفرم امکان‌پذیر نخواهد بود. کریپتریوم یک والت مبتنی بر وب را نیز ایجاد کرده است و به شریک رسمی شرکت ویزا کارت در اروپا تبدیل شد. ارز دیجیتال crpt یک ارز تورمی است و سقفی برای عرضه آن تعیین نشده است. قیمت crpt در بدو ورود به بازار ارزهای دیجیتال ۲.۳۱ دلار بود و تاکنون یک میلیون واحد از توکن‌‌های CRPT سوزانده شده است.

خرید کریپتریوم

ارز دیجیتال کریپتریوم یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید کریپتریوم به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید کریپتریوم خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید کریپتریوم در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید کریپتریوم خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه کریپتریوم خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش کریپتریوم

فروش کریپتریوم در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش کریپتریوم، مقدار کریپتریوم مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش کریپتریوم در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش کریپتریوم در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل کریپتریوم

خرید و فروش کریپتریوم در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید کریپتریوم خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل کریپتریوم به تتر، نیاز نیست که ابتدا کریپتریوم خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، کریپتریوم خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل کریپتریوم بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول کریپتریوم

برای ذخیره کریپتریوم، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از کریپتریوم شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری کریپتریوم مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی کریپتریوم است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری کریپتریوم نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه کریپتریوم خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت کریپتریوم

قیمت کریپتریوم در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی کریپتریوم تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت کریپتریوم، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه کریپتریوم قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت کریپتریوم و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت کریپتریوم را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی کریپتریوم را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023