قیمت لحظه‌ای و خرید کرونوس CRO | فروش ارز دیجیتال Cronos

کرونوس

CRO - Cronos
0.14238تتر
1.47%

قیمت کرونوس

8,428.896تومان
(21,002)

حجم معاملات کرونوس

72,304,732,702تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
8,763.968تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
8,083.168تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره کرونوس

ارز دیجیتال CRO توکن بومی بلاک چینی است که توسط کرونوس لبز یا همان Crypto.com ساخته شد. این کمپانی یک اپلیکیشن مالی و صرافی ارز دیجیتال را در یک محصول ارائه می‌دهد. با کمک آن شما می‌توانید ارزهای دیجیتال را بخرید،‌ بفروشید، استیک کنید و سود بگیرید، تمام دارایی‌های خود را در یک والت جمع کنید و از انواع خدمات امور مالی غیر متمرکز استفاده کنید. خدمات ارائه شده توسط کرونوس را می‌توان به ۵ دسته پرداخت، ترید، خدمات مالی، متاورس (NFT) و زیرساخت بلاک چین دسته‌بندی کرد. ارز دیجیتال cro برای تسهیل تراکنش‌های بلاک چین Cronos طراحی شده است. از این توکن برای پرداخت کارمزد تراکنش‌ها استفاده می‌شود اما هولدرهای ارز دیجیتال CRO می‌توانند با استیک آن به اعتباربخش بلاک چین تبدیل شوند و پاداش بلوک را بگیرند. ارز دیجیتال کرونوس CRO بر اساس استاندارد ERC20 اتریوم ساخته شده است و یک ارز ضد تورمی است که سقف عرضه آن به یک میلیارد توکن محدود شده است.

 

خرید کرونوس

ارز دیجیتال کرونوس یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید کرونوس به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید کرونوس خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید کرونوس در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید کرونوس خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه کرونوس خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش کرونوس

فروش کرونوس در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش کرونوس، مقدار کرونوس مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش کرونوس در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش کرونوس در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل کرونوس

خرید و فروش کرونوس در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید کرونوس خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل کرونوس به تتر، نیاز نیست که ابتدا کرونوس خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، کرونوس خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل کرونوس بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول کرونوس

برای ذخیره کرونوس، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از کرونوس شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری کرونوس مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی کرونوس است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری کرونوس نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه کرونوس خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت کرونوس

قیمت کرونوس در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی کرونوس تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت کرونوس، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه کرونوس قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت کرونوس و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت کرونوس را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی کرونوس را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023