خرید و فروش ارز دیجیتال Creta World | قیمت لحظه‌ای CRETA

کرتا ورلد

CRETA - Creta World
0.03225تتر
0.861%

قیمت خرید کرتا ورلد

قیمت فروش کرتا ورلد

1,615.725تومان
1,599.6تومان
(12,018)

حجم معاملات کرتا ورلد

32,223,502,848تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
1,653.3تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
1,600.194تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره کرتا ورلد

توسعه و گسترش اینترنت باعث شده که ارتباطات انسانی متحول شود و جامعه انسانی به شکل دیگری با هم ارتباط برقرار کنند. متاورس این ارتباطات را وارد فاز تازه‌ای کرده است و کاربران به جای اینکه تنها مشاهده‌گر باشند، نقش فعالی در این محیط پیدا کرده‌اند و می‌توانند تجربیات تازه‌ای داشته باشند. کرتا یک پلتفرم گیمینگ وب ۳ است که روی بلاک چین لوکوس چین قرار دارد. هدف از ایجاد این پلتفرم، ساخت تکنولوژی و زیرساخت‌های لازم برای این تغییر و تحول و گذار از دنیای قبلی به دنیای متاورسی جدید است و در آن بازی‌ها نقش مهمی دارند. پلتفرم ارز دیجیتال Creta World از اجزای متفاوتی تشکیل شده است که حول و حوش بازی‌های بلاک چینی می‌چرخند. در این اکوسیستم فروشگاهی مجازی برای بازی‌ها، بازی‌های مختلف بلاک چینی، یک بازار و پلتفرم دارایی، یک بلاک چین و متاورس قرار دارند. توکن بومی این پلتفرم با نماد CRETA در بازار ارزهای دیجیتال معامله می‌شود و دارای محدودیت عرضه۱۰ میلیارد عددی است. این توکن در ابتدای سال ۲۰۲۳ وارد بازار ارزهای دیجیتال شده است.

خرید کرتا ورلد

ارز دیجیتال کرتا ورلد یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید کرتا ورلد به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید کرتا ورلد خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید کرتا ورلد در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید کرتا ورلد خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه کرتا ورلد خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش کرتا ورلد

فروش کرتا ورلد در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش کرتا ورلد، مقدار کرتا ورلد مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش کرتا ورلد در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش کرتا ورلد در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل کرتا ورلد

خرید و فروش کرتا ورلد در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید کرتا ورلد خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل کرتا ورلد به تتر، نیاز نیست که ابتدا کرتا ورلد خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، کرتا ورلد خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل کرتا ورلد بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول کرتا ورلد

برای ذخیره کرتا ورلد، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از کرتا ورلد شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری کرتا ورلد مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی کرتا ورلد است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری کرتا ورلد نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه کرتا ورلد خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت کرتا ورلد

قیمت کرتا ورلد در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی کرتا ورلد تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت کرتا ورلد، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه کرتا ورلد قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت کرتا ورلد و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت کرتا ورلد را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی کرتا ورلد را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

نقشه گنج

نقشه گنج

نقشه‌ی الماس‌های مخفی شده:

معرفی ارز

نمودار ساده

نمودار پیشرفته

نمودار تحلیل تکنیکال

انتهای بخش گوش‌به‌زنگ

تماشای کامل ویدیو

متن اصلی صفحه

سوالات متداول

نظرات بیت گپ

انتهای صفحه


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023