خرید و فروش ارز دیجیتال Creo Engine | قیمت لحظه‌ای کرئو انجین

کرئو انجین

CREO - Creo Engine
0.002396تتر
3.581%

قیمت خرید کرئو انجین

قیمت فروش کرئو انجین

125.0712تومان
123.8732تومان
(5,411)

حجم معاملات کرئو انجین

1,781,350,267تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
133.3188تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
124.8102تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۰۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره کرئو انجین

CREO با نماد CREO یکی از انواع ارزهای دیجیتال است

خرید کرئو انجین

ارز دیجیتال کرئو انجین یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید کرئو انجین به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید کرئو انجین خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید کرئو انجین در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید کرئو انجین خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه کرئو انجین خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش کرئو انجین

فروش کرئو انجین در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش کرئو انجین، مقدار کرئو انجین مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش کرئو انجین در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش کرئو انجین در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل کرئو انجین

خرید و فروش کرئو انجین در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید کرئو انجین خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل کرئو انجین به تتر، نیاز نیست که ابتدا کرئو انجین خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، کرئو انجین خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل کرئو انجین بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول کرئو انجین

برای ذخیره کرئو انجین، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از کرئو انجین شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری کرئو انجین مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی کرئو انجین است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری کرئو انجین نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه کرئو انجین خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت کرئو انجین

قیمت کرئو انجین در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی کرئو انجین تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت کرئو انجین، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه کرئو انجین قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت کرئو انجین و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت کرئو انجین را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی کرئو انجین را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه کرئو انجین

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه کرئو انجین دارند

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023