فروش و قیمت ارز دیجیتال کردیت کوین CTC | خرید Creditcoin

کردیت کوین

CTC - Creditcoin
0.7067تتر
0.29%

قیمت کردیت کوین

39,928تومان
(25,708)

حجم معاملات کردیت کوین

2,235,380,751تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
40,256تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
38,759تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره کردیت کوین

ارز دیجیتال کردیت کوین با نماد CTC توکن کاربردی یک پروتکل وام‌دهی مبتنی بر بلاک چین است. پروتکل Creditcoin سرمایه گذاران /وام دهندگان و متقاضیان جذب سرمایه/ وام‌ را که شرایطی مشابه هم برای وام دادن/وام گرفتن تعیین کرده‌اند، به یکدیگر متصل می‌کند. این پروتکل کمک می‌کند یک شبکه اعتباردهی جهانی و بدون مرز ایجاد شود. کردیت کوین با ثبت اطلاعات اعتباری و تراکنش‌ها روی بلاک چین، هزینه ارزیابی ریسک و تایید افراد برای دریافت وام را کاهش می‌دهد. وام‌دهندگان می‌توانند به سابقه اعتباری متقاضیان وام دسترسی پیدا کنند، و تصمیمات آگاهانه‌ای بگیرند. سیستم باز کردیت کوین نیز هزینه‌های مرتبط را کاهش می‌دهد زیرا هر کسی می‌تواند در آن سرمایه‌گذاری کند، یک استخر وام‌دهی ایجاد کند یا یک اپلیکیشن روی آن بسازد. وقتی طرفین روی قرارداد اعتباری خود توافق کردند، تراکنش‌های خود را روی یک بلاک چین دیگر مثل بیت کوین (BTC) یا اتریوم (ETH) انجام می‌دهند. ارز دیجیتال ctc به عنوان کارمزد شبکه کردیت کوین استفاده می‌شود. ماینرهای شبکه کردیت کوین نیز با ارز دیجیتال CTC نیز پاداش می‌گیرند. ارز دیجیتال ctc یک توکن ضد تورمی با سقف عرضه ۲ میلیارد کوین است که براساس استاندارد ERC20 ساخته شده است.

خرید کردیت کوین

ارز دیجیتال کردیت کوین یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید کردیت کوین به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید کردیت کوین خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید کردیت کوین در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید کردیت کوین خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه کردیت کوین خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش کردیت کوین

فروش کردیت کوین در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش کردیت کوین، مقدار کردیت کوین مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش کردیت کوین در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش کردیت کوین در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل کردیت کوین

خرید و فروش کردیت کوین در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید کردیت کوین خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل کردیت کوین به تتر، نیاز نیست که ابتدا کردیت کوین خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، کردیت کوین خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل کردیت کوین بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول کردیت کوین

برای ذخیره کردیت کوین، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از کردیت کوین شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری کردیت کوین مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی کردیت کوین است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری کردیت کوین نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه کردیت کوین خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت کردیت کوین

قیمت کردیت کوین در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی کردیت کوین تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت کردیت کوین، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه کردیت کوین قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت کردیت کوین و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت کردیت کوین را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی کردیت کوین را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023