خرید ارز دیجیتال Creaticles | فروش ارز دیجیتال کریتیکلز

کریتیکلز

CRE8 - Creaticles
0.001482تتر
0.339%

قیمت خرید کریتیکلز

قیمت فروش کریتیکلز

77.3604تومان
76.6194تومان
(5,380)

حجم معاملات کریتیکلز

37,228,151تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
92.0286تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
75.429تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۰۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره کریتیکلز

ارز دیجیتال کریتیکلز خود را به عنوان اولین پلتفرم سفارشی ان اف تی معرفی می‌کند. تمرکز اصلی پلتفرم Creaticles بر روی سفارش دادن ان اف تی‌ها از طرف مردم است و از این طریق قصد دارد دو مشکل مهم را حل کند. از طرفی خریداران ان اف تی کاربردهای زیادی را برای ان اف تی خود درخواست نمی‌کنند و باعث افزایش قیمت‌ آن می‌شوند. این پلتفرم از امکانات زیادی در اکوسیستم خود بهره می‌برد. از جمله این امکانات می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • در حالت سفارشی کاربران برای ان اف تی‌های مورد نظر خود قیمت می‌گذارند و خالقان ان اف تی می‌توانند قیمت مورد نظر خود را انتخاب کنند.
  • در حال کمیسیونی، کاربران و خریدران ان اف تی، اثر دیجیتالی خود را از یک هنرمند یا آرنیست مشخص درخواست می‌کنند و بابت آن پول پرداخت می‌کنند.
  • در حالت کامیونیتی، کاربران با مشارکت هم و با کمک استخرهای نقدینگی دست به خرید و سفارش ان اف تی می‌زنند. توکن بومی پلتفرم Creaticles با نام CRE8 در بازار ارزهای دیجیتال معامله می‌شود و تنها یک میلیارد عدد از آن وارد بازار خواهد شد.  

 

خرید کریتیکلز

ارز دیجیتال کریتیکلز یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید کریتیکلز به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید کریتیکلز خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید کریتیکلز در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید کریتیکلز خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه کریتیکلز خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش کریتیکلز

فروش کریتیکلز در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش کریتیکلز، مقدار کریتیکلز مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش کریتیکلز در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش کریتیکلز در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل کریتیکلز

خرید و فروش کریتیکلز در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید کریتیکلز خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل کریتیکلز به تتر، نیاز نیست که ابتدا کریتیکلز خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، کریتیکلز خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل کریتیکلز بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول کریتیکلز

برای ذخیره کریتیکلز، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از کریتیکلز شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری کریتیکلز مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی کریتیکلز است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری کریتیکلز نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه کریتیکلز خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت کریتیکلز

قیمت کریتیکلز در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی کریتیکلز تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت کریتیکلز، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه کریتیکلز قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت کریتیکلز و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت کریتیکلز را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی کریتیکلز را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023