معامله سریع ارز دیجیتال CRA | فروش کرابادا Crabada | قیمت CRA

کرابادا

CRA - Crabada
0.00027تتر
4.492%

قیمت کرابادا

15.66تومان
(24,771)

حجم معاملات کرابادا

1,015,611,448تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
16.4952تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
13.92تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره کرابادا

ارز دیجیتال کرابادا با نماد CRA توکن بومی یک بازی درآمدزا و مبتنی بر NFT با تم خرچنگ است که روی شبکه آولانچ ساخته شده است. در این بازی، گیمرها تیمی از سه NFT کرابادا را تشکیل می‌دهند تا ارز درون بازی را که Treasure Under Sea نام دارد، به دست بیاورند. بازیکنان، گروه خرچنگ‌های خود را که از سه ان اف تی کرابادا تشکیل شده است، برای یافتن گنج اعزام می‌کنند. هر ماموریت استخراج چهار ساعت طول می‌کشد و بازیکنان ۳.۷۵ واحد ارز دیجیتال cra و ۳۰۳.۷۵ واحد ارز دیجیتال TUS را پاداش می‌گیرند. بازیکنان همچنین می‌توانند در ماموریت‌های غارتگری شرکت کنند تا بتوانند گروه ماینینگ بازیکن دیگری را تصاحب کنند. علاوه بر این، ان اف تی‌های Crabada را می‌توان به بازیکنان دیگر قرض داد و به عنوان مزدور اعزام کرد. کرابادا یک نقشه راه دقیق دارد که شامل افزودن قابلیت‌های متعدد مثل آواتارهای NFT، ماموریت‌های روزانه و ماهانه، مالکیت زمین در بازی، آیتم‌های بازی اضافی و راه‌اندازی بازی در سایر بلاک چین‌ها و... است. ارز دیجیتال cra در سال ۲۰۲۱ با مجموع عرضه ۱ میلیارد توکن راه‌اندازی شد. قیمت خرید و فروش رمز ارز کرابادا cra در زمان ورود به بازار حدودا ۰.۶۵ دلار بود.

خرید کرابادا

ارز دیجیتال کرابادا یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید کرابادا به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید کرابادا خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید کرابادا در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید کرابادا خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه کرابادا خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش کرابادا

فروش کرابادا در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش کرابادا، مقدار کرابادا مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش کرابادا در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش کرابادا در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل کرابادا

خرید و فروش کرابادا در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید کرابادا خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل کرابادا به تتر، نیاز نیست که ابتدا کرابادا خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، کرابادا خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل کرابادا بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول کرابادا

برای ذخیره کرابادا، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از کرابادا شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری کرابادا مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی کرابادا است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری کرابادا نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه کرابادا خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت کرابادا

قیمت کرابادا در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی کرابادا تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت کرابادا، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه کرابادا قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت کرابادا و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت کرابادا را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی کرابادا را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه کرابادا

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه کرابادا دارند

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023