قیمت Cpos Cloud Payment | خرید و فروش سی پوز کلودپیمنت

سی پوز کلور پیمنت

CPOS - Cpos Cloud Payment
0.000001تتر
7.427%

قیمت خرید سی پوز کلور پیمنت

قیمت فروش سی پوز کلور پیمنت

0.035907تومان
0.035548تومان
(5,164)

حجم معاملات سی پوز کلور پیمنت

2,177,775,814تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0.040796تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0.035336تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۰۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره سی پوز کلور پیمنت

Cpos Cloud Payment یک درگاه پرداختی امن و سریع برای ارزهای دیجیتال است. پلتفرم پرداختی سی پوز کلود پیمنت به کاربران امکان می‌دهد تا تراکنش‌هایی سریع و کم هزینه داشته باشند. این پلتفرم از ۳ بخش مهم تشکیل شده است و امکانات زیر را برای کاربران خود فراهم می‌کند:

  • ترمینال‌های فروش IOT
  • امکان تبادل بیش از ۱۲ دارایی دیجیتالی توسط کیف پول Cpos
  • ارائه پلاگین cpos.plug برای تجارت الکترونیکی

همچنین کسب و کارها و توسعه‌دهندگان فین تک می‌توانند از منابع باز زیر در پلتفرم Cpos Cloud Payment استفاده کنند:

  • SDK های cpos که دارای یک ساختار داده استاندارد هستند و ابزارهای تست مناسبی را برای React و .net Core در اختیار توسعه‌دهندگان و کسب و کارها قرار می‌دهند.
  • یک کیت توسعه نرم‌افزار سریع برای توسعه‌دهندگان
  • ابزارهایی برای دی باگ کردن و افزایش کارایی پلتفرم

توکن بومی Cpos Cloud Payment با نماد CPOS در بازار ارزهای دیجیتال معامله می‌شود و دارای محدودیت عرضه ۶۱ میلیارد عددی است. این توکن در ماه نوامبر سال ۲۰۲۱ وارد بازار ارزهای دیجیتال شده است.

 

خرید سی پوز کلور پیمنت

ارز دیجیتال سی پوز کلور پیمنت یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید سی پوز کلور پیمنت به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید سی پوز کلور پیمنت خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید سی پوز کلور پیمنت در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید سی پوز کلور پیمنت خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه سی پوز کلور پیمنت خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش سی پوز کلور پیمنت

فروش سی پوز کلور پیمنت در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش سی پوز کلور پیمنت، مقدار سی پوز کلور پیمنت مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش سی پوز کلور پیمنت در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش سی پوز کلور پیمنت در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل سی پوز کلور پیمنت

خرید و فروش سی پوز کلور پیمنت در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید سی پوز کلور پیمنت خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل سی پوز کلور پیمنت به تتر، نیاز نیست که ابتدا سی پوز کلور پیمنت خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، سی پوز کلور پیمنت خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل سی پوز کلور پیمنت بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول سی پوز کلور پیمنت

برای ذخیره سی پوز کلور پیمنت، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از سی پوز کلور پیمنت شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری سی پوز کلور پیمنت مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی سی پوز کلور پیمنت است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری سی پوز کلور پیمنت نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه سی پوز کلور پیمنت خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت سی پوز کلور پیمنت

قیمت سی پوز کلور پیمنت در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی سی پوز کلور پیمنت تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت سی پوز کلور پیمنت، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه سی پوز کلور پیمنت قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت سی پوز کلور پیمنت و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت سی پوز کلور پیمنت را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی سی پوز کلور پیمنت را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023