خرید ارز دیجیتال Conscious Value Network | فروش و قیمت لحظه‌ای CVNT

کانشس ولیو نتورک

CVNT - Conscious Value Network
0.6666تتر
2.005%

قیمت کانشس ولیو نتورک

33,330تومان
(15,322)

حجم معاملات کانشس ولیو نتورک

1,312,554,850تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
34,030تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
32,045تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره کانشس ولیو نتورک

ارز دیجیتال کانشس ولیو نتورک با نماد CVNT در بازار ارزهای دیجیتال معامله می‌شود. پلتفرم Conscious Value Network ترکیبی از یک شبکه غیرمتمرکز برای ذخیره‌سازی داده‌ها و یک شبکه لایه دوم است. با استفاده از مکانیزم اجماع تازه، این پلتفرم یک سیستم ذخیره‌سازی داده‌ بهینه و غیرمتمرکز را در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد. توکن بومی این پلتفرم که  توکن CVN نام دارد در ماه ژانویه سال ۲۰۱۹ وارد بازار ارزهای دیجیتال شده است. قیمت اولیه این توکن ۰.۰۲ دلار بوده است. ارز دیجیتال Conscious Value Network دارای محدودیت عرضه است یعنی تنها یک میلیارد عدد از آن وارد بازار خواهد شد. این پلتفرم از تکنولوژی زد کی رول آپ استفاده می‌کند تا راهکارهای لایه دوم به وجود بیاورد. این راهکارها کارمزد کمی دارند و سرعت بالایی برای تراکنش‌های شبکه به وجود می‌آورند. تکنولوژی زد کی رول آپ یکی از تکنولوژی‌های مهم بازار است که توسط پلتفرم‌های مختلفی مورد استفاده قرار گرفته است و یکی از ترندهای مهم ارزهای دیجیتال در حال حاضر است. این تکنولوژی سرعت  زنجیره‌های بلاک چینی را افزایش می‌دهد و باعث بهینه‌تر شدن پلتفرم‌های بلاک چینی می‌شود.

خرید کانشس ولیو نتورک

ارز دیجیتال کانشس ولیو نتورک یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید کانشس ولیو نتورک به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید کانشس ولیو نتورک خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید کانشس ولیو نتورک در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید کانشس ولیو نتورک خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه کانشس ولیو نتورک خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش کانشس ولیو نتورک

فروش کانشس ولیو نتورک در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش کانشس ولیو نتورک، مقدار کانشس ولیو نتورک مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش کانشس ولیو نتورک در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش کانشس ولیو نتورک در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل کانشس ولیو نتورک

خرید و فروش کانشس ولیو نتورک در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید کانشس ولیو نتورک خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل کانشس ولیو نتورک به تتر، نیاز نیست که ابتدا کانشس ولیو نتورک خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، کانشس ولیو نتورک خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل کانشس ولیو نتورک بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول کانشس ولیو نتورک

برای ذخیره کانشس ولیو نتورک، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از کانشس ولیو نتورک شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری کانشس ولیو نتورک مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی کانشس ولیو نتورک است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری کانشس ولیو نتورک نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه کانشس ولیو نتورک خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت کانشس ولیو نتورک

قیمت کانشس ولیو نتورک در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی کانشس ولیو نتورک تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت کانشس ولیو نتورک، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه کانشس ولیو نتورک قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت کانشس ولیو نتورک و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت کانشس ولیو نتورک را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی کانشس ولیو نتورک را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023