خرید ارز دیجیتال کانکس | فروش ارز دیجیتال Connex | قیمت لحظه‌ای CONX

کونکس

CONX - Connex
26.8656تتر
0.33%

قیمت کونکس

1,501,787تومان
(10,769)

حجم معاملات کونکس

2,921,492,728تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
1,505,487تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
1,489,992تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره کونکس

کانکس با هدف ایجاد یک شبکه حرفه‌ای وب ۳ که بدون مجوز، باز و همکارانه است، فعالیت می‌کند. توکن CONX یک جزء حیاتی در این زیرساخت‌ها محسوب می‌شود، زیرا به عنوان توکن حاکمیت عمل می‌کند، مشارکت کاربران را تشویق می‌کند و به عنوان اصلی‌ترین توکن پرداخت در اکوسیستم کانکس استفاده می‌شود.

خرید کونکس

ارز دیجیتال کونکس یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید کونکس به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید کونکس خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید کونکس در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید کونکس خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه کونکس خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش کونکس

فروش کونکس در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش کونکس، مقدار کونکس مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش کونکس در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش کونکس در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل کونکس

خرید و فروش کونکس در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید کونکس خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل کونکس به تتر، نیاز نیست که ابتدا کونکس خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، کونکس خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل کونکس بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول کونکس

برای ذخیره کونکس، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از کونکس شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری کونکس مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی کونکس است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری کونکس نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه کونکس خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت کونکس

قیمت کونکس در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی کونکس تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت کونکس، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه کونکس قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت کونکس و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت کونکس را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی کونکس را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه کونکس

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه کونکس دارند

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023