خرید کامپاند COMP - فروش ارز دیجیتال Compound با بهترین قیمت

کامپوند

COMP - Compound
56.93تتر
4.55%

قیمت کامپوند

3,620,748تومان
(27,175)

حجم معاملات کامپوند

1,800,575,105تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
3,870,696تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
3,597,216تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره کامپوند

ارز دیجیتال کامپاند Compound با نماد COMP، یک پروتکل وام دهی دیفای است. کاربران و سرمایه‌گذاران می‌توانند با سپرده‌گذاری ارز خود در استخرهای نقدینگی کامپاند Compound، سود کسب کنند. ارز دیجیتال کامپاند در سال 2017 توسط رابرت لشنر و جفری هایز به وجود آمد. هر دوی آنها تجربه‌های موفقی در پایه‌گذاری شرکت‌ها داشته‌اند و در فضای بلاک‌چین کار کرده‌اند. لشنر و هایز در پلتفرم‌های کریپتویی مانند Argent Wallet، Opyn و Blockfolio سرمایه‌گذاری کرده‌اند.

ارز دیجیتال کامپاند Compound

 

کامپاند یک پروتکل وام‌دهی است و سرمایه‌گذاران با سپرده‌گذاری ارزهای خود می‌توانند سود کسب کنند. ارزهای سپرده‌گذاری شده در استخرهای نقدینگی به دیگر کاربران وام داده می‌شود. زمانی که یک کاربر توکن خود را در استخر کامپاند Compound سپرده‌گذاری می‌کند، در عوض توکن cTokens می‌گیرد. توکن‌های cTokens نشان دهنده استیک و سپرده‌گذاری افراد در استخر نقدینگی هستند و کاربران می‌توانند با پس دادن آنها هر زمانی که بخواهند توکن‌های اصلی خود را پس بگیرند.  

به عنوان مثال با سپرده‌گذاری توکن ETH در یک استخر نقدینگی، به شما توکن cETH داده می‌شود. با گذشت زمان، نرخ مبادله توکن‌های cToken با توکن‌های اصلی افزایش می‌یابد ، یعنی در ازای cETH شما، اتریوم بیشتری به شما پرداخت خواهد شد و از این طریق، سرمایه‌گذاران می‌توانند سود کنند.

در طرف دیگر، کسانی که قصد وام گرفتن در پلتفرم کامپاند Complound را دارند، با گذاشتن وثیقه می‌توانند از استخرهای کامپاند وام بگیرند. نسبت میان وام و مقدار وثیقه برای هر ارز متفاوت است، اما معمولا بین 50 تا 75 درصد است. نرخ بهره وام نیز برای هر ارز متفاوت است و بستگی به استخر مورد نظر دارد. درصورتی که قیمت وثیفه از میزان مشخصی پایین تر رود، به صورت اتوماتیک نقد شده و وام بازپرداخت می‌شود.

 

تاریخچه قیمت ارز دیجیتال کامپاند Compound

 

ارز دیجیتال کامپاند با نماد COMP در بازار معامله می‌شود و دارای سقف عرضه مشخصی است. عرضه توکن COMP در حدود 10 میلیون عدد است و در حال حاضر حدود 7 میلیون توکن COMP در چرخه هستند. از این 10 میلیون توکن، تنها حدود 4.2 میلیون توکن در چهار سال به کاربران کامپاند توزیع می‌شوند.

ارز دیجیتال کامپاند COMP در ماه ژوئن سال 2020 با قیمت 93 دلاری وارد بازار شد. کامپاند در ابتدا رشد خوبی داشت و توانست در ماه می سال 2021 به سقف قیمتی 850 دلاری برسد. با کاهش قیمت‌ها، کامپاند هم به زمستان کریپتو پیوست و در ماه ژوئن سال 2022 به کف قیمتی خود در 30 دلار رسید.

خرید کامپوند

ارز دیجیتال کامپوند یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید کامپوند به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید کامپوند خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید کامپوند در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید کامپوند خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه کامپوند خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش کامپوند

فروش کامپوند در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش کامپوند، مقدار کامپوند مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش کامپوند در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش کامپوند در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل کامپوند

خرید و فروش کامپوند در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید کامپوند خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل کامپوند به تتر، نیاز نیست که ابتدا کامپوند خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، کامپوند خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل کامپوند بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول کامپوند

برای ذخیره کامپوند، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از کامپوند شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری کامپوند مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی کامپوند است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری کامپوند نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه کامپوند خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت کامپوند

قیمت کامپوند در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی کامپوند تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت کامپوند، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه کامپوند قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت کامپوند و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت کامپوند را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی کامپوند را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.
سوالات متداول

بهترین کیف پول برای نگهداری COMP کدام است؟

از بین کیف پول هایی که ارز COMP را پشتیبانی می‌کنند، کیف پول Trust wallet کیف پول سرد رسمی بایننس است که پیشنهاد میکنیم از آن استفاده کنید.

از کجا COMP بخریم؟

بیت برگ اولین صرافی آنلاین خرید و فروش ارزهای دیجیتال بدون واسطه در ایران است، شما می‌توانید به راحتی با طی فرایند خرید در بیت برگ، COMP بخرید.

رمز ارزهای مشابه کامپوند

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه کامپوند دارند

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023