نگهداری و خرید فروش کمبو COMBO | فروش سریع و قیمت لحظه‌ای COMBO

کمبو

COMBO - Combo
0.5231تتر
3.56%

قیمت کمبو

30,287تومان
(27,990)

حجم معاملات کمبو

915,908,477تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
30,287تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
29,077تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره کمبو

ارز دیجیتال COMBO توکن بومی یک پروتکل تجمیع کننده خدمات مالی غیر متمرکز (دیفای) است که با یک رابط کاربری ساده به کاربران اجازه می‌دهد تراکنش‌های مختلفی را انجام دهند و استراتژی‌های دیفای خود را بهینه‌سازی کنند. این ابزار که فروکومبو نام دارد پروتکل‌های پیچیده دیفای را به شکل مکعب‌هایی نمایش می‌دهد. تنها کاری که کاربران فروکومبو باید انجام دهند این است که رقم‌ها را مشخص کنند و ترتیب مکعب‌ها را تعیین کنند (این ترتیب یک combo نامیده می‌شود)، سپس فروکومبو تمام مکعب‌ها را در یک تراکنش می‌گنجاند و ارسال می‌کند. فروکومبو ابزاری عالی برای افرادی است که می‌خواهند چندین سرمایه گذاری انجام دهند، به ویژه برای آنهایی که می‌خواهند وام فوری بگیرند. ارز دیجیتال combo برای تقویت پروتکل فروکومبو ایجاد شده است. هولدرهای combo می‌توانند سهمی از کارمزدهای فروکومبو و سایر درآمدهای آن را به دست بیاورند. همچنین فروکومبو با پروتکل‌هایی مثل آوه (AAVE) قرارداد مشارکت امضا کرده است و هولدرهای ارز دیجیتال combo از تخفیف در کارمزدهای آوه بهره‌مند می‌شوند. رمز ارز فروکومبو combo در سال ۲۰۲۱ با قیمت حدودا ۱.۶۶ دلار وارد بازار ارزهای دیجیتال شد. مجموع عرضه کومبو combo به ۱۰۰ میلیون توکن محدود شده است.

خرید کمبو

ارز دیجیتال کمبو یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید کمبو به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید کمبو خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید کمبو در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید کمبو خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه کمبو خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش کمبو

فروش کمبو در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش کمبو، مقدار کمبو مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش کمبو در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش کمبو در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل کمبو

خرید و فروش کمبو در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید کمبو خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل کمبو به تتر، نیاز نیست که ابتدا کمبو خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، کمبو خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل کمبو بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول کمبو

برای ذخیره کمبو، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از کمبو شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری کمبو مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی کمبو است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری کمبو نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه کمبو خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت کمبو

قیمت کمبو در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی کمبو تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت کمبو، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه کمبو قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت کمبو و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت کمبو را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی کمبو را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه کمبو

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه کمبو دارند

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023