خرید ارز دیجیتال Cobak | فروش ارز دیجیتال کوباک | قیمت لحظه‌ای CBK

کُباک توکن

CBK - Cobak Token
0.8502تتر
0.25%

قیمت کُباک توکن

47,271تومان
(20,116)

حجم معاملات کُباک توکن

1,296,288,463تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
48,244تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
45,647تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره کُباک توکن

کوباک اولین کامیونیتی جهانی است که بیش از ۳۰۰ هزار عضو دارد و در ماه مارس سال ۲۰۱۸ به وجود آمده است. پلتفرم ارز دیجیتال Cobak اولین پلتفرم جمع‌آوری داده را به وجود آورده است و قیمت دارایی‌های دیجیتالی را از سراسر بازار جمع می‌کند و در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد. در دو سال گذشته Cobak به تنها پلتفرم اجتماعی در کره جنوبی تبدیل شده است که اخبار لحظه‌ای در مورد سرمایه‌گذاری ارزهای دیجیتال، اطلاعیه‌ پروژه‌ها و ... را از بیش از ۱۲ منبع کریپویی جمع‌آوری می‌کند و در اختیار مخاطبین خود قرار می‌دهد. ارز دیجیتال و بلاک چین Cobak دارای یک کیف پول اختصاصی است و در حال حاضر بیش از ۹۰ هزار کیف پول غیرمتمرکز در این پلتفرم ایجاد شده‌اند. توکن بومی شبکه Cobak توکن CBK است که با استاندارد ERC-20 به وجود آمده است. این توکن به عنوان توکن کاربردی شبکه مورد استفاده قرار می‌گیرد، از این توکن برای پرداخت‌های درون شبکه و برای سرویس‌ها استفاده می‌شود. از طرف دیگر با هولد کردن توکن Cobak می‌توان امتیازات مختلفی در اکوسیستم ارز دیجیتال کوباک کسب کرد.

خرید کُباک توکن

ارز دیجیتال کُباک توکن یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید کُباک توکن به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید کُباک توکن خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید کُباک توکن در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید کُباک توکن خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه کُباک توکن خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش کُباک توکن

فروش کُباک توکن در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش کُباک توکن، مقدار کُباک توکن مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش کُباک توکن در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش کُباک توکن در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل کُباک توکن

خرید و فروش کُباک توکن در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید کُباک توکن خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل کُباک توکن به تتر، نیاز نیست که ابتدا کُباک توکن خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، کُباک توکن خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل کُباک توکن بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول کُباک توکن

برای ذخیره کُباک توکن، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از کُباک توکن شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری کُباک توکن مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی کُباک توکن است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری کُباک توکن نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه کُباک توکن خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت کُباک توکن

قیمت کُباک توکن در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی کُباک توکن تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت کُباک توکن، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه کُباک توکن قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت کُباک توکن و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت کُباک توکن را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی کُباک توکن را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023