خرید و فروش ارز دیجیتال Cloudname | قیمت لحظه‌ای کلود نیم CNAME

کلود نیم

CNAME - Cloudname
0.00035تتر
1.075%

قیمت خرید کلود نیم

قیمت فروش کلود نیم

18.14943تومان
17.97458تومان
(5,046)

حجم معاملات کلود نیم

2,155,247,091تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
18.5283تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
18.14424تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۰۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره کلود نیم

CNAME با نماد CNAME یکی از انواع ارزهای دیجیتال است

خرید کلود نیم

ارز دیجیتال کلود نیم یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید کلود نیم به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید کلود نیم خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید کلود نیم در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید کلود نیم خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه کلود نیم خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش کلود نیم

فروش کلود نیم در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش کلود نیم، مقدار کلود نیم مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش کلود نیم در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش کلود نیم در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل کلود نیم

خرید و فروش کلود نیم در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید کلود نیم خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل کلود نیم به تتر، نیاز نیست که ابتدا کلود نیم خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، کلود نیم خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل کلود نیم بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول کلود نیم

برای ذخیره کلود نیم، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از کلود نیم شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری کلود نیم مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی کلود نیم است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری کلود نیم نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه کلود نیم خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت کلود نیم

قیمت کلود نیم در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی کلود نیم تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت کلود نیم، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه کلود نیم قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت کلود نیم و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت کلود نیم را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی کلود نیم را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023