فروش سریع CLOAK | خرید آسان Cloak Coin | قیمت کلوک کوین

کلوک کوین

CLOAK - Cloak coin
0.005417تتر
1.919%

قیمت خرید کلوک کوین

قیمت فروش کلوک کوین

278.9755تومان
276.267تومان
(5,050)

حجم معاملات کلوک کوین

2,332,440,395تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
305.189تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
269.139تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۰۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره کلوک کوین

ارز دیجیتال CLOAK توکن بومی شبکه کلوک کوین است که تراکنش‌های خصوصی و ناشناس را با کمک پروتکل انیگما (ENIGMA) امکان‌پذیر می‌کند. انیگما (ENIGMA) یک سیستم پرداخت خصوصی، امن و غیر قابل ردیابی است که برای اپلیکیشن‌‌های غیر متمرکز خصوصی روی بلاک چین اتریوم ساخته شده است. قرار است انیگا به سیستم پرداخت کلوک کوین استبدیل شود و در تمام اپلیکیشن‌های اجرا شده روی شبکه Cloak Coin تبدیل شود. ارز دیجیتال کلوک کوین با کمک انیگما قادراست تراکنش‌‌های ارز دیجیتال را به شکلی محرمانه انجام دهد طوری که هویت یا آدرس آی پی کاربران مشخص نشود. کاربران کلوک کوین می‌توانند ارز دیجیتال cloak را استیک کنند و درآمد منفعلی از آن کسب کنند. در حال حاضر، نرخ سود سالانه استیک ارز دیجیتال کلوک کوین ۶ درصد است. ارز دیجیتال CLOAK که برای پرداخت کارمزد تراکنش‌ها در کلوک کوین استفاده می‌شود یک توکن ضد تورمی است و سقف عرضه آن به ۶۹ میلیون توکن محدود شده است. قیمت ارز دیجیتال cloak در زمان ورود به بازار ارزهای دیجیتال ۰.۰۸۹ دلار بود.

 

خرید کلوک کوین

ارز دیجیتال کلوک کوین یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید کلوک کوین به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید کلوک کوین خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید کلوک کوین در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید کلوک کوین خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه کلوک کوین خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش کلوک کوین

فروش کلوک کوین در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش کلوک کوین، مقدار کلوک کوین مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش کلوک کوین در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش کلوک کوین در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل کلوک کوین

خرید و فروش کلوک کوین در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید کلوک کوین خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل کلوک کوین به تتر، نیاز نیست که ابتدا کلوک کوین خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، کلوک کوین خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل کلوک کوین بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول کلوک کوین

برای ذخیره کلوک کوین، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از کلوک کوین شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری کلوک کوین مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی کلوک کوین است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری کلوک کوین نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه کلوک کوین خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت کلوک کوین

قیمت کلوک کوین در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی کلوک کوین تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت کلوک کوین، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه کلوک کوین قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت کلوک کوین و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت کلوک کوین را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی کلوک کوین را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023