فروش و خرید CLAIMSWAP | قیمت لحظه‌ای ارز دیجیتال کلیم سواپ

کلیم سواپ

CLAIMSWAP - CLAIMSWAP
0تتر
0%

قیمت خرید کلیم سواپ

قیمت فروش کلیم سواپ

0تومان
0تومان
(5,171)

حجم معاملات کلیم سواپ

0تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۰۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره کلیم سواپ

پلتفرم ارز دیجیتال کلیم سواپ یک صرافی غیرمتمرکز کلایتن است که با مکانیزم بازارساز خودکار کار می‌کند. صرافی غیرمتمرکز ClaimSwap برای توسعه اکوسیستم دیفای بلاک چین و ارز دیجیتال Klaytn به وجود آمده است. این صرافی، تنها پلتفرم تریدینگ غیرمتمرکز روی بلاک چین کلایتن است و ابزارها و امکانات مختلفی را برای تریدینگ برای کاربران ClaimSwap به وجود آورده است. این پلتفرم قصد دارد محیط کاربرپسندی را مانند پلتفرم‌های تریدینگ یونی سواپ و سوشی سواپ به وجود بیاورد و اکوسیستم ارز دیجیتال Klaytn را توسعه دهد. پلتفرم ClaimSwap در ساختار خود از اکوسیستم سوشی سواپ  الهام گرفته است و با کمک قراردادهای هوشمند کار می‌کند. این پلتفرم به کاربران امکان می‌دهد تا ارزهای دیجیتال زیادی را در اکوسیستم کلایتن خرید و فروش کنند و به معامله بپردازند. ClaimSwap در برابر سانسور مقاوم است و هیچ واسطه یا نهاد مرکزی دارایی کاربران آن را کنترل یا نظارت نمی‌کند. توکن بومی پلتفرم کلیم سواپ، توکن CLA نام دارد که در ماه مارس سال ۲۰۲۲ با قیمت ۱.۹ دلار وارد بازار ارزهای دیجیتال شده است.

خرید کلیم سواپ

ارز دیجیتال کلیم سواپ یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید کلیم سواپ به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید کلیم سواپ خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید کلیم سواپ در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید کلیم سواپ خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه کلیم سواپ خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش کلیم سواپ

فروش کلیم سواپ در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش کلیم سواپ، مقدار کلیم سواپ مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش کلیم سواپ در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش کلیم سواپ در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل کلیم سواپ

خرید و فروش کلیم سواپ در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید کلیم سواپ خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل کلیم سواپ به تتر، نیاز نیست که ابتدا کلیم سواپ خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، کلیم سواپ خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل کلیم سواپ بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول کلیم سواپ

برای ذخیره کلیم سواپ، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از کلیم سواپ شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری کلیم سواپ مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی کلیم سواپ است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری کلیم سواپ نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه کلیم سواپ خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت کلیم سواپ

قیمت کلیم سواپ در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی کلیم سواپ تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت کلیم سواپ، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه کلیم سواپ قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت کلیم سواپ و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت کلیم سواپ را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی کلیم سواپ را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023