قیمت لحظه‌ای و خرید ارزان ارز دیجیتال سیتادل وان XCT | فروش Citadel.one

سیتادل وان

XCT - Citadel.one
0.004074تتر
0.634%

قیمت سیتادل وان

237.1068تومان
(24,254)

حجم معاملات سیتادل وان

5,646,594تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
238.62تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
237.1068تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره سیتادل وان

ارز دیجیتال سیتادل وان، سرویس‌های مالی غیرمتمرکز با کیفیتی را به کاربران خود ارائه می‌کند. این سرویس‌های مالی در یک پلتفرم ارائه می‌شوند و سیتادل وان را به یک سوپر اپ در حوزه ارزهای دیجیتال تبدیل کرده‌اند. تیم توسعه دهنده Citadel.one ۴ محصول اصلی را به بازار عرضه کرده‌اند. سرویس ولیدیتور Citadel.one محصول اصلی آن است که یک مدل کسب و کار استیکینگ را برای کاربران و کسب و کارها ارائه می‌دهد. در حال حاضر این سرویس ولیدیتور از شبکه‌های مهمی مانند سولانا، کازماس، تزوس و ... پشتیبانی می‌کند. دائوی سیتادل وان، محصول بعدی این اکوسیستم است و کاربران با مشارکت در آن می‌توانند این ارز دیجیتال را استیک کنند و توکن بومی آن را که XCT نام دارد پاداش بگیرند. توکن XCT یک توکن حاکمیتی نیز هست که کاربران می‌توانند با استفاده از آن، این پلتفرم را کنترل کنند و در فعالیت‌های آن مشارکت داشته باشند. اکوسیستم ارز دیجیتال Citadel.one دارای یک کیف پول نیز هست که دارایی کاربران را تحلیل می‌کند و سور و ضرر دارایی‌شان را به نمایش می‌گذارد. توکن بومی پلتفرم Citadel.one دارای محدودیت عرضه یک میلیارد عددی است و در ماه سپتامبر سال ۲۰۲۱ وارد بازار ارزهای دیجیتال شده است.

خرید سیتادل وان

ارز دیجیتال سیتادل وان یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید سیتادل وان به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید سیتادل وان خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید سیتادل وان در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید سیتادل وان خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه سیتادل وان خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش سیتادل وان

فروش سیتادل وان در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش سیتادل وان، مقدار سیتادل وان مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش سیتادل وان در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش سیتادل وان در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل سیتادل وان

خرید و فروش سیتادل وان در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید سیتادل وان خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل سیتادل وان به تتر، نیاز نیست که ابتدا سیتادل وان خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، سیتادل وان خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل سیتادل وان بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول سیتادل وان

برای ذخیره سیتادل وان، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از سیتادل وان شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری سیتادل وان مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی سیتادل وان است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری سیتادل وان نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه سیتادل وان خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت سیتادل وان

قیمت سیتادل وان در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی سیتادل وان تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت سیتادل وان، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه سیتادل وان قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت سیتادل وان و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت سیتادل وان را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی سیتادل وان را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023